Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondja meg valaki, hogy...

Mondja meg valaki, hogy vetélek vagy sem? Vagy egyáltalán mi ez? Már nagyon nem bírom idegileg.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Terhes vagyok,mint kiderült 6 hetes,de a mensim szerint 8nak kéne lenne,no mindegy.

1,5 hete kb kezdődött,hogy barnáztam sárgás nyálkás trutyi folyt belőlem,aztán múlthét csütörtökön elöntött a vér,aztán erős barnázások görcsök. Akkor közölte a doki uhn,hogy nincs életjelensége a babának.Eldküldött a Mávba egy másik uhra,hogy kikérje a véleményt,mert az első doki úgy látta,hogy nem fejlődik a magzat.Bementem a mávba Megvizsgált egy másik orvos,aki mondta hogy várjam meg a 7végét,hogy hátha elvetélek magamtól,majd ha nem akkor hétfőn menjek vissza.Mikor megvizsgált a doki ömlött belőlem szabály szerűen a vér.Aztán másnap délután elmúlt. Vissza mentem kedden és mondták uhn,hogy van élet jelensége a babának ránagyított és láttam,ahogy lüktetett a magzat. Tegnap előtt este elöntött a vér mikor pisiltem és rendesen a combomon csorgott végig. Tegnap erős barnázás és a pisimbe darabok is. Aztán ma délután éreztem,ahogy egy nagy tócsa kifolyt belőlem és megint erős barna. Most jelen pill pisi után a wc papír halványan barna,de erős görcseim is vannak. Mit gondoltok? Mit tegyek?


2014. dec. 19. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba.
2014. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azonnal doki!
2014. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos ez ellen nem sokat tehetsz,ha vetélsz akkor sajnos vetélsz :( Az ilyen mennyiségű és erős vérzésnél szerintem az orvosok már nem tudnak tenni semmit sem.

Ha az megnyugtat akkor menj be a kórházba az ügyeletre most azonnal!!

Nagyon sajnálom,hogy ez veled a helyzet :(

Most biztos le fogtok pontozni,de én csak a véleményemet írtam le.

Minden jót neked kedves kérdező,kívánom hogy megmaradjon a babád és minden rendben legyen!!!

2014. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Később tud az ismerősöm vissza vinni a korházba,de vissza megyek,mert ez szerintem abszolút nem normális szerintem csak tudjátok a mávban az orvosok annyira lekezelőek :( már félek vissza menni
2014. dec. 19. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
orvos!!
2014. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írd majd meg, hogy mi volt!

A köztes időkben ágynyugalmat rendeltek el? Vagy csináltál mindent a megszokott napi rutinban?

2014. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem kívánt terhesség az egresszív betegagyú apuka miatt,szóval nem mondtak nekem semmi ilyesmit. Csak azért nem mindegy,hogy elvetélek vagy terhesség megszakításom lesz,mert ahogy hallottam ha vetélek és nem veszik észre bármi bajom lehet
2014. dec. 19. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Ja akkor mindegy mi lesz csak ne maradjon meg a baba?!

Akkor meg mit aggódsz??

2014. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Akkor minek csináltattad fel magad az agresszív agyú ürgéddel? Az ilyen tróger nőket nem bírom.... szegény kis embrió :( De lehet jobban jár ha nem marad meg, ilyen hülye nőnél, aki csak saját magát sajnálja...
2014. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LadyLoss ***** válasza:

Én hasonlóképp jártam. Erős görcsök, nagy mennyiségű vérzés, még a betétek is alig fogták fel. Kiderült hogy egy nagy hematoma okozza, ami a 11. hétig ürült. Addig folyamatosan véreztem. A dokim azt mondta hogy az jó jel ha darabos, kávézacc szerű.

Sok sikert neked, akárhogyan is alakul!

2014. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!