Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Mostanában erős hányingerem van a szagoktól/illatoktól.

Eddig semmi bajom nem volt semmitől,most még a nagyon melegtől is.

Eddig nem ettem szinte semmit,nagyon keveset ettem 1 nap 2x 3x kis adagokat.Nem vittem túlzásba,alig volt étvágyam,nem is bírtam enni,most meg farkas éhes vagyok,mintha nem ettem volna szinte semmit.

Állandóan éhseég érzetem van,kívánósabb vagyok.És pár tünet van még(pl:fáj a mellem,a mellbimbóim érzékenyebbek és kis dudorok jelentkeztek rajta,szédülés,ritka de mostanában elő szokott fordulni,sokszor kell pisilnem,állandóan görcsöl a hasam,pufibb lettem,pedig nem is eszem olyan ételeket.)

A teszt negatív volt,bár lehet korán is csináltam,most kell megjönnie szerdán,akkor szeretnék még egyet csinálni és utána 2-3 nappal.



2014. dec. 22. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Akármi lehet. Ha késik a mensid, akkor érdemes tesztelni. Egyébként mindenről írtál, csak arról nem, hogy voltatok -e együtt védekezés nélkül, de tippre próbálkoztok, gondolom. A sok tünet, amit felsoroltál semmit nem jelent, ha nagyon akarsz babát, simán produkálhatod csak úgy spontán is. Amíg a teszt negatív, addig ez sajnos semmit nem jelent.
2014. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még nem terveztük a babaát,igaz megszakítással vagyunk együtt,de már 3 vagy 4 éve.

Igen voltunk együtt 3 héttel ezelött és utána 1 héttel kezdődött.

2014. dec. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!