Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem csak én érzem magam...

Ugye nem csak én érzem magam egy hatalmas felfujt bálnának? Nem féltek h szülés utan nem tudtok lefogyni?

Figyelt kérdés
Eddig 14 kg-ot hiztam nem gondolom h sok lenne lehetne több is (kevesebb mint 3 hetem van hátra) de már nagyon nehéznek érzem magam.Alig tudok néha felmászni a helyemről akár ülök akár fekszem.nagyon sokat hiztam a fenekemre és a combomra attól tartok h nehezen fog onnan lemnenni.ti h vagytok ezzel?olyan jó lenne már ismét fittnek lenni komolyan már hianyzik egy kis futás pedig utalok futni:)üdv mindenkinek és könnyü szülést.
2010. febr. 3. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem sokan erezzuk igy.

En 2008 november vegen szultem az elso babankat, es a 38. hetben vagyok a masodikkal.

Alapvetoen vekony vagyok es magas, de az elso terhessegem alatt 25 kilot hiztam. Nem vizesedes volt, meg mittomen, hanem sok-sok haj is. Nem vedekezem: faltam rengeteget. Nah, a vegere tenyleg balnanak ereztem magam es az is voltam. Nehezkes, lusta, kicsit lihegos. Szules utan 14 kg maradt rajtam, pluszt jott fel harom, mert nem akart megindulni a tejem. Nem is indult meg, szules utan hat hettel fogyozni kezdtem. Rengeteget edzettem, a taplalkozasra odafigyeltem. Komoly munka volt benne, de a fiam negy honapos korara 27 kiloval voltam kevesebb, mint amikor szulni mentem. Sokat izmosodtam, joval csinosabb lettem, mint voltam. Hat honapos volt a fiam, amikor elkezdtunk dolgozni a kisteson, mert kis korkulonbseget akartunk, az elso honapban meg is fogan.

Most joval kevesebbet hizok: 13 kilonal jarok, ketlem, hogy a kovetkezo 1-2 hetben mar tul sok jonne fej. Tisztaban vagyok vele, hogy ez szep eredmeny az en kozel 180 centimhez kepest, alig marad majd valami rajtam szules utan, joval mozgekonyabb, fittem vagyok, mint az elso terhesseg alatt, csinosabb is es jobban is erzem magam, megis vannak pillanatok, amikor igy is balnakent latom magam vissza a tukorben.

Ki erti ezt? :-)

Nok vagyunk, nekunk semmi sem jo. :-D

2010. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én szoptatás alatt híztam,még szopizik úgyhogy nagyon nem tudok fogyózni...de most kezd engem is tönkretenni ha tükörbe kell néznem...bízok a jövőbe hogy majd sikerül leadni..már alig van ruhám,ami jó...ez is aggasztó....
2010. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam bálnának pedig több mint 20kg híztam és még van 5 hetem hátra.Majd ráérek szoptatás után lefogyni olyan nincs hogy nem lehet lefogyni.Akarat,torna diéta amúgy egy gyerek mellett és a plusz feladatok mellett van bőven mozgás.Szerintem a gének a felelősek érte ne aggódj ezen van szerintem más amin most agyalnod kellene.Nyugalom.
2010. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szia.én még csak 25 hetes vagyok,de már eddig 13 kilót híztam,de én ennek nagyon örülök,és remélem is h maradni fog rajtam szülés után,mivel én 47 kilóról indultam,és nem szeretnék megint annyi lenni.amúgy én is a nagy részét a seggemre és a combomra híztam
2010. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szia! átérzem, én is nagyon féltem, bár nem híztam ennyit. anyukám védőnő, és ő mondta, hogy a kettő helyett kell enniből annyi igaz, hogy első trimeszterben 1 másodikban 2, utolsóban 3 mackósajtnyi többletkalóriabevitelre van szükség. betartottam, mégis híztam 8 kilót, de aztán szerencsére az 5 hónap szoptatás alatt lement 9, mondjuk akkor már sokat is mozogatam. sok sikert kívánok!
2010. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!