Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szíkhólyag embrio nélkül?

Szíkhólyag embrio nélkül?

Figyelt kérdés
Ha van a petezsákban szíkhólyag és a petezsák szabályos, kb 1 mm-t növekszik minden nap, de embriónak a 6. hét végén még nincs nyoma, akkor mi van? Ha szíkhólyag van biztos, hogy van embrió is, vagy ez nem jelent semmit, olyan mintha teljesen üres lenne a petezsák? Bocsi, ha buta kérdés, de nem találtam erre a neten egyértelmű választ, az orvosom pedig nem valami közlékeny, mindenre az a válasza, hogy nem kell aggódni :-(
2015. jan. 4. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Nálam is így volt ! Mikor először mentem,csak egy szabályos petezsákot látott az orvos,szabályos szikhólyaggal....embrió sehol.Kaptam 1 hét várakozási időt,így mikor rá egy hétre visszamentem,már ott dobogott a pici szivecske :)

Ne aggódj !! Pár nap múlva már lehet,hogy ott lesz a picuri!!

2015. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj. Lehet még túl korán mentél el és nem mutatta az embriót. a legközelebbi ultrahangon már biztos látszódni fog és szívhangot is fogsz hallani.
2015. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Az a baj, hogy menzi szerint már a 9. hét végén járok, később volt PÉ-m, az orvos 5-6 hetes terhességről beszél, sehogy sem fér a ejembe a dolog, jövő héten rászánom magam egy magán uh-ra, hátha végre megnyugszom.
2015. jan. 4. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány mm a petezsák?
2015. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14,8 x 15,6, utolsó uh óta ahol 7mm volt napi egy mm-t növekedett...nem tudom ilyenkor számít e, de hőmérőztem, biztosan 39 DPO-n vagyok, tehát ennyi idős a baba---ilyenkor már látni kellene őt,nem?(a uh még kedden volt, 34. dpo-n. Mikor menjek szerintetek privát uh-ra, ha biztosra szeretnék menni?
2015. jan. 4. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hetesen 3mm volt,

5 hetesen 11 mm.


Mikor ezt mérték nálad, akkor nem voltál még egészen 6 hetes. Ilyenkor még nem mindenkinél látszik az embrió.

2015. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem neked volt egy későbbi extra peteérésed, és abból fogant. :)
2015. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, remélem igazatok van...kezdek elkenődni, ez már a 3.ik uh volt, elsőnél azt mondta a doki nem lát semmit, kémiai terhesség lehet és megjőn nemsokára, de a másnapi hcg vérvétel rácáfolt. Akkor elkezdtek nézegetni méhenkívüli gyanújával, pár nap múlva meglett a szabályos 7mm petezsák méhen belül, 8 nappal később 15mm petezsák szíkhólyaggal, ez volt most kedden, de a baba csak nem akar látszódni, megrémülök mikor itt olvasgatom, hogy 6. hét elején többnyire szívműködés, mérhető ülőmagasság volt, stb(nekem a szíkhólyagot sem tudta lemérni, mert túl pici volt azt mondta) Remélem tényleg extra PÉ, vagy hasonló csoda lesz a dologban :-)
2015. jan. 4. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:

A petezsákod nagyon szépen fejlődik; napi 1 mm-t, mint a nagykönyvben.

Nekem 6+1 hetesen látták az 5 mm-es babómat, de az az uh-készülék nagyon jó. (4 hetesen a 3 mm-es petezsákomat hasi uh-val láttuk.) Szóval egyáltalán nem gond, ha egy 15-16 mm petezsákban még nem látszik a picikéd. A 6-8 hét között kell látszódnia. Még 6 hetes sem voltál akkor az uh-n.


Nyugi!!! :)


8 hkm

2015. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Ne kenődj el! Én 6+3 hetesen voltam dokinál (mensi szerint) viszont 3 nappal később fogant a kisfiam. akkor 18 mm petezsák volt szikhólyaggal. 2 hét múlva kellett visszamennem, akkor már 14mm-es volt a babám! És én napra pontosan tudom, hogy 2013. okt. 28-án fogant vagyis abból az együttlétből, november 25-én voltam dokinál amikor még csak petezsák és szikhólyag volt. Utolsó mensim okt. 12. volt. Szóval ott lesz az a baba, a szikhólyag jó jel...
2015. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!