Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X epil teszt kimutathat...

X epil teszt kimutathat fogantatástól számított 10 napos terhességet?

Figyelt kérdés

Többször csináltam már terhességi tesztet általánosságban, mert babát tervezünk párommal(mindig x epilt) és egyértelműen negatívak voltak, jött is a mensim, ahogy kell.


Most nemvárt előtt vagyok 3-6 nappal (sajnos nem tökéletesen rendszeres a mensim) és mivel brutál erős mellfájdalmaim jelentkeztek két-három napja, plusz egyik napról a másikra érzékennyé váltam illatokra-szagokra, csináltam eddig három terhességi tesztet (tudom, mind korai még).


Az első kettő totál negatív volt, de a harmadikon mintha nagyon halványan bár, de megjelent volna a második csík is. Reggel 5 és 6 óra között teszteltem, még kómás is voltam, egy csíkot láttam akkor, rossz megvilágításnál. Kíváncsiságból megőriztem a csíkot, és most, másfél órával később látom rajta a halvány második csíkot.


Létezhet olyan, hogy fogantatás után 10 nappal (mert sejtem, hogy HA fogant, akkor mikor fogant)a teszt halványan kimutatja a terhességet?


Nem élem bele magam, meg most már megvárom a mensit, hogy jön-e vagy sem, csak magam is meglepődtem az eredményen.


Ez nem az én tesztem, de kb. ennyire látszik a második csík, mint ezen a fotón az első teszt mutatja:


[link]



2015. jan. 6. 07:39
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szia!


Mi újság?

2015. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Már pulzál a szívcső :)
2015. jan. 28. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!