Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 6hetes terhess...

Lehetséges hogy 6hetes terhesség miatt eltorzul az egesz arcom?

Figyelt kérdés
Harmadik ember aki említi es egymástól függetlenül. Lehetséges hogy ez a terhesség miatt van? Meg nem korai az ilyen fajta elváltozás?

2015. jan. 13. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Vizesedés. Másnak a bokájában van, neked az arcodon.

Nekem is 6 hetes terhesen dagadt háromszorosára a bokám, igaz akkor kánikula volt.

A doki szerint normális, de azért a vérnyomásod mindig mérjed, a az rendben van, akkor nincs baj!

2015. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vizesedsz akkor lehet, nekem 8 hetesen vette először észre a barátnőm szintén az arcomon. És én a végére nagyon felvizesedtem. Nincs ezzel baj, csak a vérnyomásodra és a folyadékbevitelre nagyon figyelj.
2015. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a terhességtől. Lehet egy pár hét alatt elmúlik, vagy csillapodik.
2015. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is ugyanebben a helyzetben voltam csak nekem ugy 8 hetesen kezdodott s tartott egy honapot. Igaz nagy meleg is volt, nem tudom az kozrejatszodott-e. Azutan teljesen elmult, az arcomon semmi nem latszott a terhesseg vegeig.:)
2015. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és csak a 2. gyereknél voltam így az elején, de még a felkarom is akkora lett mint valami munkás, hájas asszonynak, a barátnőim is meglepetten röhögték :D de szóval ekkor volt z, hogy még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, de a hatalmas étvágy és szomjúságérzet a körömpörkölt felé meg sajnos az olcsó cukros üdíők felé vezetett.

a köv gyereknél "nádszál" maradtam, vele vizet ittam, meg normálisan étkeztem.

2015. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*én
2015. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!