Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogant meg a babánk?...

Mikor fogant meg a babánk? Cikluson 26 napos) 2014-11-27 volt az utolsó menszim, szilveszterkor már a teszt pozit mutatott, tegnap doki szerint 7 hetes terhes vagyok. De mi menszi előtt voltunk úgy együtt. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mensi ciklus 1 napjatol szamoljak a terhesseget :)
2015. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze,hogy van ilyen...az utolsó menstruáció első napjától számolja ki a koronggal,de van hogy korrigálják az UH alapján. szilveszter előtt teszteltél vagy ez volt az első teszt?
2015. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szilveszterkor teszteltem csak
2015. jan. 15. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Van neten is kalkulátor. Megnéztem ott az adataiddal amit leírtál és ezt adta ki. Nekem is bejött,mert a védőnő is ugyanazt számolta és az UH-on is megerősítették.


A teherbe esés legvalószínűbb napja: november 29.


Az első trimeszter vége (12 hét): február 7.


A második trimeszter vége (27 hét): május 23


A szülés várható ideje (40 hét): augusztus 22


A terhesség eddigi ideje: 8.hét 4. nap

2015. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de egyébként a dokid valószínű korrigálni fogja a 12 hetes UH-n,mert most ahogy nézem ha minden igaz akkor 14-én voltál vizsgálaton és akkor voltál 7 hetes szerinte. E szerint pedig lassan már 9. Bár ez csak kalkulátor a korong is téved sok esetben. Úgy,hogy lehet,hogy valóban 7 hetes. Bonyolult dolog ez :D
2015. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!