Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel megyek cukor terhelésre...

Reggel megyek cukor terhelésre. Már a hűtőbe a lötty. Nagyon édes? Kicsit parázok h rosszul leszek tőle. Ki volt mostanában és h bírta?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan édes, nekem kimondottan ízlett. 3x csináltam végig :) Ne parázz rá előre :)
2015. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk lehetett bele tenni citromlevet, így olyan volt, mint egy elcseszett limonádé. Amúgy mire a cukorterhelésre került a sor, már olyan éhes voltam, hogy szinte jólesett az a lötty.
2015. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt olvastam h volt akinek beindította a szülést és egy hétig volt kórházba. Létezhet?
2015. jan. 21. 22:27
 4/11 Ditta323 ***** válasza:

Kis citromlét facsarhatsz bele vagy önthetsz bele, ha üvegesed van. Én tavaly voltam, de nekünk adták :S (citromlét öntöttem hozzá, de úgy is roh@dt édes volt és langyos.) Már ahogy irom ble... (nem szeretem a nagyon édeset). Megittam kimentem közbe-közbe pici korty vizet ittam, és kb másfél óráig szarul voltam, vert a viz.... de az eredményem jó volt😊

Kitartást holnapra!

2015. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A háziorvos azt mondta vizet ihatok közbe mert nem az a cél h a kismamák szomjazzanak is.
2015. jan. 21. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
LEHETETLEN hogy ez indítson be egy szülést :)
2015. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a Laborban keverik be,itt nem lehet citromlevet sem tenni bele,csak a tömény cukros vizet lehet meginni..hát nem kellemes élmény,én anno a kisfiammal 2x is voltam,majd szülés után is kellett ellenőrizni,a mostani terhességemnél szintén túl vagyok már 2-n,de már nem kell többször hála Istennek! :) Amikor a kisfiammal voltam terhes akkor rosszul lettem,a párom úgy vett egy üveg vizet és kortyoltam belőle,rendesen inni nem volt szabad,nálunk ez a szabály..sem inni,sem enni nem lehet 2 óráig..ha nagyon szomjas vagy csak pár kortyot lehet a vízből de többet nem.Most hála Istennek a második terhességemnél nem lettem rosszul..viszont ellentétben másokkal nem hogy eltelített és nem voltam éhes,alig vártam hogy leteljen a 2 óra mert olyan éhséget generált..még a küszöböt is meg tudtam volna enni olyan éhes voltam. :)

De nyugi,nem kell ráparázni,ne úgy menj oda hogy nem lesz jó az eredmény meg jaj de rosszul leszek.Csak idd meg és várd ki a 2 órát,foglalkozz közben mással.Minden jó lesz nem kell izgulni! :)


32+5 hkm

2015. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne parázz, kifejezetten finom, simán meg tudtam inni:))) 15 évvel ezelőtt amikor a lányommal voltam terhes, még nem tettek bele citromlevet, na az komoly volt.
2015. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem éve kijött belőlem, annyira rosszullettem. Alapból nem bírom éhgyomorra az édességet, hát ez durvább volt. Két éve ismét rosszullettem, de sikerült magamban tartani. Itt készítik és nem lehet citromlével keverni. Utána lehet nyalogatni, hogy enyhüljön a rosszullét. De én a ritkábbik eset vagyok. A többség kibírja.
2015. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, a NUM ki volt kapcsolva. Először 10 éve, aztán 2 éve.
2015. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!