Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet szex nélkül élni...

Meddig lehet szex nélkül élni ebben a helyzetben és hol a határ, hogy a feleségem is tegyen valamit, hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés

A feleségem 10 hónapja szült. Második gyerek. Amióta kiderült, hogy állapotos, azóta semmi szex nem volt. Petting, orál, semmi. Ő sem segített nekem. Szülés után 3 hónappal megjött a menstruációja, azóta is rendszeres. 4 hónapig szoptatott. Ezt azért írom, hogy a hormonok hatását is figyelembe vehessétek. Mindenben segítek Neki, ezt Ő is elismeri. 19 hónapja semmi szex nincsen, idáig tényleg azt mondtam, hogy most a terhesség, most a szptatás, nég nem állt vissza, stb. Úgy érzem, hogy mostmár nsgyon elhidegülünk egymástól.

Szerintetek meddig normális, ha nincsen szex és a nőnek ebben a helyzetben mikor és mit kellene tennie. Illetve nekem meddig kéne várnom?



2015. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
96%
Most mit mond miért nem akar? Te közeledsz hozzá?
2015. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
57%
Hát, már semmiképpen nem normális. A szülésből felépült, nem szoptat, elvileg minden a régi a testében. Szerintem megszokta ezt a helyzetet, és most ez kényelmes neki, mert feltételezem nem kicsit fárasztó a babával, még akkor is, ha segítesz. Próbáltad meghozni a kedvét? Lehet, hogy csak egy kis romantikázás kéne, hogy egymásra hangolódjatok és menne. De nekem az a véleményem, hogy ennyi idő után már őt is kellene, hogy zavarja a dolog. Beszéltek róla? Mit mond, miért nem akar szexelni?
2015. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudod ezt megbeszélni? 10 hónapos babánál azért már a hormonok ennyit nem számítanak.


5 hetesen mentem kontrollra és utána visszaállnunk hellyel-közzel. 19 hónap nagyon sok, szerintem más oka van ☹

2015. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
80%
tyűha... hát én nem tudom. magamból indulok ki meg a páromból. most leszek 23 hetes. de már alig várom,hogy megszüljek ( nem csak a szex miatt). mert ugye most óvatosabbak vagyunk stb. és ha spontán szülök,ugye 6 hetet várni kell,de már arról beszélünk hogy mikor és hogy tudnánk majd együtt lenni... jó persze ez egyén függő. nem tudom a feleségeddel mi a "gond". enm viselte meg esetleg a szülés vagy vmi más lelki oka lehet esetleg :S néha el kell ismernem,hogy tényleg nem vagyunk egyszerűek... de ezt meg kell beszélnetek, mert így a házasságotok látja kárát.
2015. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Én szülés alatt párszor próbálkoztam, de mondta, hogy nem kívánja. Tudomásul vettem. Szülés után hat hétig eszembe sem jutott, két hónap után próbálkoztam vele, de elutasított. Azóta kb. kethetente próbálkozom, mindig megértő voltam, de már kezdem nagyon nehezen viselni.

Azt szokta mondani, hogy fáradt, nem kívánja, van neki ennél jobb dolga is.

2015. jan. 22. 21:39
 6/65 anonim ***** válasza:
20%

alapvetően neked muszáj várnod, vagyis gondolom nem kéred az áldásunkat, hogy mással legyél, de persze a helyzetet megpróbálhatnád megoldani.

vele szoktál beszélni erről?

külön szobában alszotok? elszöktök néha étterembe, moziba?

feleséged ad magára?

esetleg egy új fehérnemű szett, aztán vacsora, romantika... hátha elcsábul :)

de persze jó lenne tudni, ő mit mond.

2015. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
94%

esetleg próbálkozhatnál úgy pl. hogy este, beszélgetés, filmezés közben elkezded cirógatni a nyakát, csókolóztok...

egyébként megérintetni szokott?

2015. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
63%
Segítesz a gyerekeknél?
2015. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
37%
Hát még jó, hogy nem kívánta a szülés alatt:)))
2015. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
7%
esetleg kérd meg h kézzel elégitsen ki vagy szájjal
2015. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!