Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4hetes terhes vagyok eddig...

7+4hetes terhes vagyok eddig minden reggel fel voltam puffadva, ma reggel mikor felébredtem már nem voltam annyira fel puffadva ideges vagyok hogy, valami baj van oda bent és már nem él a terhességem. Valaki járt már igy? És mégis élt a terhessége?

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg hogy minden rendben van!

Legközelebb csütörtökön kell menni ultrahangra!


2015. jan. 26. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi baj ... puffadni nem kötelező :) A fölösleges stresszeléssel többet ártasz mindkettötöknek.
2015. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Egy kicsit megnyugogtam,tudom h nm jó az idegeskedés!

De még csütörtökig nagyon hosszú idő van!


Puszi köszi h ilyen gyorsan válaszoltál!

2015. jan. 26. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek, mennek. Nem hallottad még?

Lehet, hogy én vagyok az ufó, de én örülök, ha egy elmúlik és nem gondolok rögtön rosszra. :)

2015. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De halodtam róla csak reggel megilyedtem h nincsen annyira fel puffadva a hasam mint előtte!


Köszönöm a válaszod! Aranyos vagy!

További szép napot!! :-)

2015. jan. 26. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
jó tanács: próbálj meg lazább lenni, mert lesznek még ennél cifrább dolgok is, ha egy puffadás elmúlásáról azt hiszed, baj van, nagyon nehéz dolgod lesz.
2015. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tudom h igazad van és probálok lazább lenni de egy kicsit megilyedtem!


További szép napot!

2015. jan. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!