Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél mindjár...

Korai terhességnél mindjár megjön érzés, enyhe alhasi fájdalom, hasszurka?

Figyelt kérdés

December 31.kèn volt egy nagyon korai spontàn vetèlèsem, 4+6 napos voltam,kitisztult magàtól minden,nem volt műtèt. Viszont ma lett egy újabb pozitiv tesztem, kèsik 2 napot de fàjdogàl a hasam alja,mintha meg akarna jönni. Van okom aggodalomra? Annyira örülök, de fèlek is. Az előzőnèl ezt a hafàjdogàlàst,szurkâlàst nem éreztem. Olvastam itt a magnèziumról,mennyit kell belőle szedni?

Külföldön vagyunk, ès magnoB6 itt nincs,sima magnèzium is jó?



2015. jan. 26. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó ha mindjárt megjön érzésed van, az azt jelenti,hogy a babóca elkezdett odabent helyet csinálni magának. Ezek méhösszehúzódások ugyanúgy, mint menses előtt vagy szülésnél. A sima magnézium is jó, én 2x1et szedek.
2015. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!

Ez normális,csak pihenj azért amennyit tudsz.

Az előzményed miatt mondom.

Nekem kb. 7-8. héten szünt meg a "mindjárt megjön érzés" .

Kb. ugyaneddig tartott a hüvelyi szúrkálás is.

A magnézium tényleg segít megszüntetni,de legalábbis enyhíteni ezt az érzést.


25 hkm

2015. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindjárt megjön érzésem, több napig is, de már ott volt a pozitív halvány teszt. Én is azt hittem megjön, de már bölcsis :)

Magnézium mindenképpen jó, meg folsav, vagy valami terhesvitamin. De ettől nem fog jobban megtapadni, nem erre van, de azért ha a körülmények jók a szervezetben talán inkább úgy dönt hogy marad :)

Valami terhesvitamint nem kapni arra?

2015. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De szedek, ma vettem magneziumot, meg iszom minden nap, vagyis a tervezes napjatol a Foli Fortet, ebben folsav, B12 es jod van. Azt meg nem tudom, hogy mas kismama vitamint szedjek-e, mert itt nem igazan forszirozzak, sot inkabb ellene vannak.

Meg meg iszom a palasfu teat, remelem az segiteni fogja a megtapadast, beagyazodast. Azt ebben a honapban kezdtem el inni.

Magneziumbol mennyi kell? naponta 3?

2015. jan. 26. 12:02
 5/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Napi 3x1 elég ha magas a magnézium tartalma.

De ha igy is erősen érzed még,akkor orvossal egyeztess mennyit lehet az adott gyógyszerből maximálisan szedni.

Én magne b6-ot szedek 3x2 szemet,de azt írtad ott ilyen nincs.

Tényleg pihenj amennyit csak tudsz,mert azzal máris sokat teszel azért hogy a babád megmaradjon.

2015. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Magno B6 tenyleg nincs, de a megneziumot iszom, gyogyszertarrban is 3*1et mondtak. . Pihenes kicsit nehezen kivitelezheto, mert dolgoznom kell, de szerencsere nem fizikai munka bar eleg streszes. Nem tudom, probalok ugy hozzaallni, hogy minden rendben lesz,es remelem o is szeretne velem maradni :)
2015. jan. 26. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!én ma teszteltem halvány pozit.2napja nekem is brutal mensis tünetek vannak.hassszurka görcsök elég rendesen.de mivel első baba nem vagyok túl tájékozott.ilyenkor még nem ágyazódott be?tegnap kellett vna megjönnie.jó h sokan irták a magneziumot,gyorsan be is vettem.de akkor még para van a beágyazódásnál?vagy most mi a helyzet?:)
2015. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,gratulàlok neked :) nem,a beágyazódás ha jól tudom még tart, de minden ok lesz mindkettőnknèl :) van valami màs tüneted is?

Nekem ma màr enyhült a mindjàrt megjön érzés,főleg magnézium utàn, basszus annyit aggódom, pedig nem lenne szabad:) annyira szeretném,hogy most velünk maradjon.

2015. jan. 27. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Koszi :) hat énis nagyon aggódom,annyi "rém hírt" olvasok itt gyakorin :( es mar mindegyikbe belekepzelem magam.lehet az lenne a legjobb h a 12.hetig eltűnnénk innen :D hát most gyomorégés.tegnap nekem brutal eros pm tüneteim.voltak.mára enyhült,ma jött a hasszurka,görcsök.megfőztem és eldőltem mint a büdös zokni aludni :) pedig amugy nagyon kipihent voltam.egyébként múlthét ota este hőhullámaim vannak.ez rettenetes.alig bírok aludni.és veled most mizu?
2015. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A mindjàrt megjön érzés enyhült, de a hasam alja szurkàl rendsezeresen, feszül kicsit, meg kicsit fàjnak a melleim,olyan nehèzkes érzès,meg nèha fejfàjás. Egyenlőre ennyi, bàr azt olvastam hogy ilyenkor a hânyinger mèg korai. Remèlem most szerencsèsebb leszek :-)
2015. jan. 28. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!