Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistarcsán mikor indítják a...

Kistarcsán mikor indítják a szülést, hanyadik hét után?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom betöltött 41.hét után. Én is túl hordtam, be is fektettek, de szerencsére 40+6ra megszültem és spontán indult :)
2015. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jan. 27. 12:35
 3/3 Wiky93 ***** válasza:
N Én pont 6hete szültem itt, nálam úgy volt,hogy a kiírt időpont másnapján bementem a kórházba(pénteki nap), elvégeztek minden vizsgálatot, aztán naponta be kellett járnom nst-re, hétfőig jártam, aztán kedden be kellett feküdnöm, aznap este kaptam prosztint amitől lettek is fájásaim de rendszertelenek és nem lett szülés..másnap(szerda) pihi, csütörtökön újra prosztin de szintén eredménytelen volt, nem is lettek fájásaim se, így mobdták, hogy csomagoljak össze reggel(pénteken) go szülőszoba burokrepesztés :)
2015. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!