Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki lett terhes pajzsmirigy-alu...

Ki lett terhes pajzsmirigy-alulmködéssel,2,5-es feletti TSH-val?

Figyelt kérdés

Mekkora értékkel?

Mennyi időn belül?

Kaptatok rá gyógyszert? Ha igen, milyen gyorsan hatott?


Pozitív, reményt adó példákat szeretnék olvasni:)



2015. jan. 27. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én. 3,8-cal, első hónapban, sose volt vetélésem. Kb. a 20. hétre sikerült 2 alá vinni a TSH-t illetve normál értékre a T3-at.

Mindketten jól vagyunk :) már 1 éves a fiam

2015. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm a választ! És a 3,8-as értékkor már szedtél rá gyógyszert, vagy akkor kezdtél el szedni?
2015. jan. 27. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy volt, hogy mivel sok a családban a pm betegség, évek óta mindig nézettem. Mindig a határon táncolt, de a háziorvos mindig lerázott hogy jó ez... Amikor teherbe estem, nem hagytam már magam, kitapostam egy beutalót az endokrinológiára, ahol természetesen rögtön elkezdték a gyógyszert beállítani. Azóta is szedem, mostanában szépen 1 körül beállt a tsh-m.
2015. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első terhességem után derült ki az autoimmun pm-alulműködésem.

A második terhességem végül a 7. Hónapban jött össze. Az első hónapban 2,2 volt a TSH, ezt akarta az endodokim 1 körüli értékre levinni. Abban a hónapban, mikor megfogant a kislányom 0,89 volt a TSH-m. Hozzáteszem, tutira mentünk, mert bár volt spontán peteérésem, a meddőségiben azt mondták megtámogatjuk Clostyval. :)

Sikerrel jártunk, lassan 2 éves lesz a kislányom :)

2015. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!