Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok es eleg...

15 hetes vagyok es eleg komoly aluszekonysaggal kuzdok es energiatlan vagyok. Volt mas is igy?

Figyelt kérdés

Verszegeny vagyok igazabol szednem kene vas tablettat de mar az elevit plustol szekrekedesem van amibe alig van vas... tudom h szednem kene de nem merem. van valami mas megoldas? kicsit ordogi korbe erzem magam...


(A komoyl aluszekonysag azt jelenti h reggel 7 fel 8 felkelek elviszem a fiam oviba hazaerek fel 9 re es visszafekszem aludni 10 11 ig, majd delutan 1 2 orakor is elalszom fel 4 4 ig. Este 10 kor alszom...)



2015. jan. 28. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szintén zenész, csak én nem vagyok vérszegény. volt ez rosszabb is :D 15+5 hkm
2015. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jol van akkor... nem a verszegenysegnek tudhato be?:)
2015. jan. 28. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg más terhesvitamin van, próbálj ki mást.

Az első hónapokban 24-ből 22 órát tudtam volna aludni. Szörnyű volt, hogy semmi erőm nem volt, mindenre lusta voltam. De el fog múlni :)

2015. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy van masfajta terhesvitamin de akkor is kellene szednem vastablettat verszegenysegre...
2015. jan. 28. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vashiányom, mégis munka után az első dolgom sokszor az ágy volt. Mondjuk én ennyit nem aludtam, de használhatatlan voltam. Bár kétség kívül többet aludtam, mint előtte. Szóval a fáradékonyság normális. Majd elmúlik. Nekem a 18.héttől kezdett kicsit visszatérni az energiám, már egész jól vagyok 23 hetesen :)
2015. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már több ízben ajánlottam itt az oldalon, mert nagyon szuper, amit saját tapasztalat által is elmondhatok :-) : [link]
2015. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy vagyok,mint te!Reggel elviszem a gyerkőcöket suliba,oviba...aztán ahogy hazaértem lefekszem,mert nem birom energiával.Ha lehetne,24órából 24-et aludnék :)

Már engem is aggaszt a dolog,mert semmihez nincs erőm!

Remélem jobb lesz hamarosan!

14 hetes vagyok...ja,a vérképem pedig tökéletes.

2015. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!