Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetes terhes vagyok....

18. hetes terhes vagyok. Nagyon sötét a vizeletem. Ez mitől lehet? Kezdek aggódni. Volt egy pici megfázásom de semmi komoly:c

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos a megfázástól volt,de ha ennyire aggódsz inkább menj el orvoshoz és majd ő megnyugtat,hogy semmi baj nincs.
2015. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

amúgy is megyek, csak nincs rendelés...

és az normális, hogy tej jön a cicimből?

2015. jan. 6. 20:40
 3/21 anonim ***** válasza:
Az hogy tej jön a cicidből teljesen normális :) előtej ! Ez a terhesseg végéig lesz is, meg utána is ugye azt szopizza a baba :) a sötét pisi viszont lehet a megfázás tol vagy pedig keveset iszol...
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

előtej tudom de nagyon nagyon sok. :s

tegnap este is párommal néztünk egy filmet és a keze a mellkasomon volt és folyt szó szerint a tejem :o

2015. jan. 6. 20:54
 5/21 anonim ***** válasza:
nem ittál vagy ettél sötét színűt? céklát vagy multivimatinos gyümölcslevet esetleg olyan ételt/italt ami sárga,lila,piros stb? attól is lehet. nekem is most kicsit sötétebb mint szokott de a terhesség előtt is volt olyan,hogy ettem egy kis céklát az ebédhez és megfestette a vizeletet.
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. hát azt nem tudom,mennyinek kell jönnie mert egyébként ez mindenkinél máshogy van. most vasárnap leszek 21 hetes és én még nem tapasztaltam ilyet. mindenképpen kérdezd meg a védőnőt,hogy az a mennyiség normális-e ami jön.
2015. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, az a legbiztosabb! De hogy kicsit megnyugtassalak: nekem is nagyon sötét, szinte mintha véres lenne a pisim, mióta terhes vagyok. És minden rendben :)
2015. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem épp ez az :/

ez nagyon sötét narancs sárga

semmi féle szinezőset nem ettem:/

múlthéten volt cékla de csak pár kanállal ettem:/

az meg már szerintem kiürült

2015. jan. 6. 20:59
 9/21 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol napközben? Hány liter vizet?
2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
igen az tuti kiürült már. de látod,nem csak neked ilyen. nincsen szúrós vagy kellemetlen szaga? mármint a szokásosnál eltérőbb szaga nincs-e
2015. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!