Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab gyanuval ha csinálok...

Missed ab gyanuval ha csinálok egy terhességi tesztet, és ugyanolyan erős a 2. csík is, akkor lehet, hogy még él a baba, vagy ez ilyenkor egyáltalán nem számít?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki kell ürülnie a HCG-nek.
2015. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ki vagy írva missed ab mütétre? A terhesség elhalása után amig a hormon ki nem ürül a szervezetböl kimutatja s teszt, de ez sajnos nem jelenti azt h él az emnrió. Tudom min mész most keresztül, nekem novemberben volt missed abom :( nagyon sajnálom
2015. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még nem írtak ki műtétre,szívhang nincs,az embrio sokkal kissebb,mint kellene,de majd csak 10 nap múlva kontrollon derül ki minden.
2015. jan. 28. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Missed ab esetén nem ürül ki a hcg, csak a műtét után. Ugyanolyan lesz a csík, igen, mert a szervezet megtartja a terhességet, így a hcg se lesz kevesebb. Nekem is volt missed ab-om, egyforma csíkos volt a teszt, de ettől még sajnos nem volt életjel :( Ha arra kerül a sor és megműtenek, a mtét után fog csak elkezdeni ürülni a hormon.
2015. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem számít! Nekem megvolt a műtét, utána vérvétel, még mindig magas volt a HCG szintem. Mivel a műtét idejére teljesen felszívódott minden, nem találták, amikor vizsgálták, hogy mi történhetett, visszahívtak méhen kívüli gyanúval. Nem találtak semmit, csak nagyon lassan ürült ki a szervezetemből a HCG.
2015. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Mekkora volt a magzat?
2015. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
8 hetes,4 mm,szívhang,pulzálás nincs.
2015. jan. 28. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de fogadd el, hogy el kell őt engedned. Nekem is volt missed ab az első 8 hetesen, a második 10 hetesen.

Hidd el, nem tévednek, ha 8 hetesen nincs szívhang, már nem él. Készülj fel lelkileg a műtétre és az azt követő helyzetre. Csak pozitívan. Lehet hogy jobb így ilyenkor elveszíteni a babát mintha később kiderül hogy valami rendellenessége lett volna.

Nekem azóta született két gyermekem, neked is hasonlókat kívánok a későbbiekben

2015. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jajj istenem :S nagyon sajnálom!! kitartást és csak annyit tudok mondani családon belüli tapasztalatból,hogy ha befektetnek ne foglalkozz az esetleges beszólásokkal vagy azzal,hogy lenéznek,mert sajnos nem szokták figyelembe venni,hogy magadtól veteted el vagy azért mert muszáj :S kitartást!!
2015. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy csak elszámolták a heteket? Ha pénteken visszamegyek,és mégis él,látni fognak már valami változást hétfő óta? Nem bírok várni.
2015. jan. 28. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!