Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki kicsit...

Van itt olyan aki kicsit vérzett mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
18-án volt ovum, ma kicsit véreztem reggel, de már el is múlt, pedig első 2 nap szokott sok lenni. Meg az a furcsa, hogy mindig a mensi első napján esik le a hőm, de most nem esett le, hanem még fentebb ment. Azt vettem észre mintha a mellbimbómnál jobban látszanának az erek, bár lehet csak beképzelem már. Holnapra nem várom.

2015. jan. 31. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha holnap nem jön meg, akkor hétfőn tesztelj!

Ha pozitív, akkor egyből menj orvoshoz, hogy kiderüljön mi a vérzés oka. Egyáltalán nem biztos, hogy baj van, nagyon sokan vérezgetnek az első trimeszterben, de jobb ha egy orvos megmondja a biztosat.

2015. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,én! :)

Két napig pecsételtem,el is szomorodtam hogy megint megjött (próbálkoztunk egy ideje). Aztán harmadnap nem volt semmi,pár napra rá erős potitív tesztem lett. Következő héten megint pecsételtem,a nőgyógyászom írt utrogestan hüvelygyöngyöt nehogy elmenjen amit a 12-dik hétig kellett használni.

2015. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!