Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. Baba. Fiús vagy lányos?

3. Baba. Fiús vagy lányos?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 11:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
En mondtam ;) gratulalok es nagyon boldog babavarast kivanok! :) 14hkm
2015. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! már teljesen elfogadtam,h 3!!! fiúnak adhatok Életet :)
2015. febr. 26. 08:40
 33/38 anonim ***** válasza:

szia! tőlem kértél képet de még nem sikerült elküldenem! képzeld 2 uh azt mondták kislány, most tegnap pedig azt hogy kisfiú!

pedig kicsi a hasam csípőre híztam, s 20 hétig hánytam:)

gratulálok a a babához:):)

2015. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

nekem még mindig nagyon széles hasam van, terebélyes,totál más,mint a fiúkkal volt. velük anno rosszul sem voltam egyszer sem,most a 14.hétig igen.

csípőm,derekam szélesedik,pocakom olyan,mintha körzővel rajzolták volna. és mégis fiú! minden jóslás is lányt mutatott. erről ennyit. de már teljesen elfogadtam és várom,h láthassam!!

2015. febr. 26. 12:54
 35/38 anonim ***** válasza:

Gratulálok a 3.kisfiuhoz!!

Én is három kiskirályfi anyukája vagyok- akárcsak te leszel! :)

Nekem is mások voltak a pocakok mind a háromszor. Az elsővel óriási hasam volt, szinte gurultam, legalábbis úgy érzetem, és körbe mindenhol volt hasam. A másik kettővel előreálló csúcsos hasam volt, hátulról nem is látszódott, hogy kismama vagyok. Másodjára pici hasam volt és lent, harmadjára meg pont tökéletes. :))

Mégegyszer gratulálok. A másik két fiu mennyi idős?

Nálunk 27 és 20hónap van a srácok között. A kicsi nemrég mult három éves. :)

2015. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt :)

6 és 2,5 évesek a fiúk.

3 év 8 hónap van köztük és most pont 3 év lesz!

remélem zökkenőmentesek lesznek a mindennapok! a kicsi nagyon anyás,félek,nem akarom,h törés legyen az életében ..... nem lesz egyszerű ennyi felé összpontosítani.

2015. febr. 27. 15:04
 37/38 anonim ***** válasza:
Pont így áll az én pocakom is, teljesen előre csúcsosodik, így mindenki azt jósolta fiú lesz. Az UH-n viszont nagyon úgy tűnt, lány... Én kérdeztem rá, hogy jól látom-e. A doki azt válaszolta, nagyon úgy tűnik, de 100%-ra csak a születés után tudják megmondani. :)) Szóval tényleg nem mernek állást foglalni az orvosok. Gratulálok a 3. fiacskádhoz. Sok egészséget, kitartást a neveléshez. Nekünk első gyerek lesz (24 és fél hetes most), úgyhogy még sok tanulnivalóm van etéren. :)
2015. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen és Neked is minden jót kívánok :)

én holnap töltöm a 23.hetet..... most lassan megy az idő...

Kitartást a várandóságot végéhez :) könnyű szülést kívánok!

olyasmit,mint ami nekem volt :)

2015. márc. 2. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!