Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is kapott Betadine hüvelyk...

Más is kapott Betadine hüvelykúpot terhesség alatt? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Ma a kórházba mondtam hogy valami nem okés ott lent és ezt írta fel,mikor hazajöttem akkor olvastam hogy a terhesség alatt ellenjavallott.Felhívtam a helyi nőgyógyászt ő is azt mondta hogy használjam nyugodtan.A doki azt mondta hogy 7 kúpot használjak el,nem lesz baja a babának?
2015. febr. 3. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is felírták már a vége fele, csak egy kis folyásom volt semmi több. Aztán nem volt idő elhasználni, mert elindult a kisfiam :) Nem lesz gond, kezd el használni, max úgy jársz mint én :)) Könnyű szülést!
2015. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Elkezdem használni,bár a betegtájékoztatóval nagyon elrémisztettek,hogy pajzsmirigy betegsége lehet a picinek.Remélem nem lesz gond,mert két doki javaslatát nem akarom felül bírálni,de azért kíváncsi vagyok hogy másoknak is írtak fel ilyet?!
2015. febr. 3. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is!

a 34 hét körül folyásom volt de nekem 5-öt kellet de 2. napra rendbe jöttem a babának semmi baja nem lett!

2015. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írt fel a dokim. Mondjuk nekem az elején még, aztán mondta is, hogy a 12. hét után használjam csak, addig semmiképpen. El is használtam, nekem a 2 hetes kúra kellett, mert méhszáj gyulladásom volt.
2015. febr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok. Orvos azt mondta, hogy hasznalhatom. Igaz eleg volt harom darab is... a betegtajekoztaton szinte minden esetben az van, hogy terhesseg, szoptatas alatt nem javasolt...
2015. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Így azért már kicsit nyugodtabb vagyok :)
2015. febr. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!