Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes terhességnél...

10-11 hetes terhességnél normális a görcsölés?

Figyelt kérdés
Második baba, de az elsőnél csak a vége felé volt ilyen méhkeményedés szerű görcsölésem, most meg minden nap, főleg estére már húz. Mintha meg akarna jönni. Nem fekszek ki tőle, de nem tudom, ez normális-e. Múlt héten voltam ultrahangon, vizsgálaton és két hét múlva megyek megint normális esetben. Keressem fel az orvost emiatt korábban, vagy ez azért normális?

2015. febr. 6. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább keresd meg a dokidat,mert az ilyen meg akar jönni érzés lehet a vetélés jele is. Legalábbis én akár hány ilyet hallottam ez volt a vége. Reméljük nem lesz baj!! Nekem a 22. héten kezdődött,hogy keményedtem meg húzódott a hasam. Néha olyan volt mintha egy nagy követ raktak volna bele. De megjön érzésem nem volt szerencsére. Most vagyok 24+5 hetes.
2015. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a terhesség elejétől a végéig.
2015. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Reggelre már nem éreztem semmit, lehet csak többet kellene pihenni.

2015. febr. 7. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is non-stop feküdnöm kellett :S Már most javult a helyzet szerencsére.
2015. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!