Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az 5. hétben még...

Normális az 5. hétben még mindig menzi szerü görcs és mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5+1 hetes. Normális h még mindig gôrcsöl (nem túl erösen) a hasam? Továbbá idönként azt hiszem megjön (mindjárt mrgjön érzés). Vérzés, barnázás nem volt, csak ez a hasgörcs idönként. Nem lehet baj? 21-re van idöpontom az orvoshoz.

2014. okt. 7. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Terhesvitamint szedek reggel, este pedig magneb6, eddig egy szemet vettem, tegnap már kettöt
2014. okt. 7. 17:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!
2014. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sőt, egy kis barnázás is a menstruáció idejében, utána enyhe görcsölés. Minden rendben volt odabent, a nőgyógyász is azt mondta, az elején ez normális. Szóval ne aggódj, minden OK lesz :)
2014. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hónapokig görcsöltem én is/ kb. az 5, hónapig/ , a terhesség vége felé szintén. A fiamat mégis oxitocin infúzióval tudták csak kicsalogatni a 41+3 héten :-)
2014. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is gorcsoltem mind a kettovel vegig. Sot a madodiknal vereztem is egyszer. Az elsot 41. hetre a masodikar betoltott 40.-re szultem.
2014. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok. A MagneB6-tól úgy veszem észre, h jobb, még csak most kezdtem el pár napja szedni. Remélem nem baj h orvosi utasitás nélkül kezdtem el. Már alig várom h mehessek az orvoshoz... és feltehessem ott a számtalan kérdésemet :)
2014. okt. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!