Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél igaz...

Második terhességnél igaz hogy gyorsabban nő a has?

Figyelt kérdés

Igaz ez, vagy csak amiatt tűnik úgy, mert testesebbek általában a nők a másodiknál?

És ha az első után nem nyúlt ki a bőröm, mennyi esélye van, hogy a másodiknál ki fog? Ha vigyázok magamra?


2015. febr. 8. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM a "testesség" az oka, hanem a korábbi terhesség miatt meglazul a hasfal rugalmatlan kötőszöveti állománya. Vékony testalkatú kismamáknál ugyanúgy bejátszik.
2015. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elso babammal 14 hetesen kezdett noni a hasam.

Most mar 10 hetesen akkora volt, mint anno 14 hetesen.


13 hkm

2015. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem igaz. Hamarabb kezdett noni es hamarabb is ereztem, masfel eve szultem. Most 25 hetes vagyok elozovel tobbet is hiztam ilyenkorra, es vele 28-29 hetesen volt ekkora hasam, es masra nem nagyon hiztam csak hasam van! Nem vagyok duci,
2015. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a testesség miatt van, hanem lazábbak már az izmok. Ismerősöm kb. negyvenöt kiló vasággyal (kevesebb mint az első terhesség előtt), mégis 16 hetesen akkora hasa van, mint nekem 30 hetesen volt.
2015. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 év telt el a 2 terhesség között. nem nagyobb a hasam és nem is látszódott hamarabb. teljesen ugyanaz a pocakforma, a babák neme, a terhesség lezajlása. jövőhéten szülök, remélem a szülés is olyan könnyű lesz, mint az elsőnél.
2015. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat várom, a 18. héten akkora a hasam, mint az elsőnél a hatodik hónapban. Eddig nem voltak csíkjaim, igaz, ahogy nőni kezdett, minden este bekentem a hasam dm/rossmann olajjal.
2015. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!