Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császármetszésre...

Programozott császármetszésre vagyok kiírva március végére, jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Már kezdek aggódni. Aki a programozott császár mellett döntött kérem ossza meg velem tapasztalatait. Mit éreztetek, mennyi idő a felépülés, megbántátok-e hogy emelett döntöttetek stb.


Mindig is szerettem volna babát, de félek a fájdalomtól. Félek a szüléstől, undorítónak tartom, nagy dilemmám a "nagyfej-kislyuk" ezért döntöttem emelett.Még egyszer hangsúlyozom, hogy TAPASZTALATOKRA vagyok kiváncsi nem pedig ítélkezésre a döntésem miatt.



2015. febr. 11. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Huu érdekes ami itt folyik. Kérdező szépen elítélt mindenki :(


Én átéltem mindkettőt, császárt sokkal szebb emlékként őrzöm. Kórházban, itthon is simán elláttam a gyerekeket, háztartást.


Kérdező még messze van az időpont addig sokszor át tudod gondolni, beszélni a pároddal. Az hogy jól döntöttél csak utána tudnád megmondani, ha könnyen felépülsz majd azt gondolod hogy jól döntöttél, ha nehezen akkor az ellenkezőjét. Ha mégis megpróbálsz szülni könnyen meg akkor örülsz hogy mégis hagytad had menjen a saját tempójában a dolog, ha viszont nehéz szülésed lesz akkor bánni fogod. Sajnos ezt előre nem tudni.

2015. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak. Úgyis csak utólag derül ki, hogy jól döntöttél-e.

De ha valamitől ennyire rettegsz már előre, akkor az nem jó jel. Nem fogsz tudni arra koncentrálni, amire kellene.

2015. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
74%

Ha rám hallgatsz: próbáld meg megszülni, lehet könnyen fog menni, és csodás élmény lesz. Ne avatkozz a természet rendjében. Ha gond van, akkor úgyis császár lesz. Én szültem mindkét formában. A hüvelyi szülés után gyorsan helyre jöttem, pedig nem volt könnyű, de nagyon büszke voltam magamra, hogy képes vagyok rá, ráadásul császár után. A császár után nehezebb a település, de 1 hét alatt túl vagy a fájdalom nehezén...., de hogy nekem milyen ronda hegem lett, azt ne tudd meg! Plasztikáztathattam utána, és egy évig ronda vörös volt a heg. Aztán a plasztika után ismét.....ha lehet ne vágjanak meg....

Ráadásul nekem a vékony barátnőim nagyon könnyen szültek, nem tudhatod hogy milyen élménytől fosztod meg magad.

2015. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
*felépülés
2015. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!