Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek magamtól ultrahangra?

Mehetek magamtól ultrahangra?

Figyelt kérdés
most vagyok 8hetes terhes csak a 12hetesre rendeltek vissza de azért akarok menni mert 3napja meszünt minden tünetem utrogestant is szedek és volt már egy elhalt terhességem amivel ugyan ezt éreztem hogy elmultak a tünetek 7hetesen de csak a 12 hetesen tudtam meg.hogy baj van..ezért mennék el most..szerintetek szabad?
2015. febr. 12. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Sztk-s rendelésre.
2015. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős ultrahangra bármennyit és bármikor mehetsz.
2015. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magandokihoz akkor mesz amikor a penztarcad engedi. Az elso gyermekemnel en is elso trim 2 hetente jartam uhra, mert elotte elhalt a terhessegem es vegigizgultam az egesz terhesseget. Most ujra babat varok, szinten 8 hetesen voltam utoljara uhn, jovoheten megyek a 12 hetesre /13 heten/. Nem mondom h konnyu volt kivarni, de en azzal nyugtattam magam, hogy egyeszrol minden rendben van, a masik meg h oke megnezettetem magam uhval, de lehet 5 percre ra lesz tragedia. Sajnos ezt nem lehet tudni, ezert inkabb pozitivan allok a dolgokhoz es bizakodok :) persze ha megnyugtat menj el uhra, de tudod az sajnos semmire se garancia :( de megertelek, mert az elso terhessegnel en is parasabb voltam :) boldog babavarast! (
2015. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. elmész magánorvoshoz és fizetsz neki

2. kitalálsz valami kamu indokot, hogy mondjuk görcsölgetsz és szeretnéd ha megnéznének SZTK-ba

3. elmondod csak simán az igazat, hogy aggódsz és akkor talán megnéznek, de lehet, hogy nem.

2015. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell kamu indokot kitalálnom elég ha azt elmondom ami az igazság,hogy volt már vetélésem,gyogyszer is szedek most és elmultak a tüneteim hirtelen..de köszönöm a válaszokat megvizsgáltak és megértőek voltak!
2015. febr. 12. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
És minden rendben volt? 1. Voltam
2015. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen minden rendbe volt szerencsére dobog a kis szive és 16mm :)
2015. febr. 13. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyes  Boldog babavàràst!
2015. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!