Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen elég ha megyek a...

11 hetesen elég ha megyek a védőnőhöz először? Igazából meg akartam a várni a 12 hetes uhát, mivel volt már két vetélésem, de többen mondták hogy menjek hamarabb inkább?

Figyelt kérdés
Gondolom elég ha utána lesz meg az első vérvétel, ekg, stb...?
2015. febr. 14. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Az én nőgyógyászom kimondottan azt javasolja, hogy a 12. heti uh. után menjek először védőnőhöz. Így is volt, vérvételre is az után kaptam beutalókat, háziorvos, meg ekg. is az után volt.

Szerintem felesleges elsietni. Mehetsz még hozzá majd eleget. :)

2015. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom hogy felesleges, hisz elvileg az igazi terhesgondozás a 12. uh után kezdődik.Remélem nem szid le hogy nem mentem hamarabb.
2015. febr. 14. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én most már megvárom. Már csak azért is, mert a munkahelyemen még nem mondtam el, szabadságot most nem tudok kivenni, így a védőnőhöz se jutok el.

(Ha a 12. hetin minden rendben lesz, akkor már beavatom a főnökömet is.)

2015. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy akkor menjek, amikor már van szívhang. 6 hetesen mentem először, és akkor vett is vért, hogy megnézze az éhgyomri vércukromat.


Utána azt modnta, hogy majd vigyem be a 12 heti genetikai teszt eredményét.

2015. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 6.hetesen volt már szívhang és a nőgyógyászom egyből küldött a védőnőhöz,hogy megkapjam a kiskönyvet és a beutalót...a védőnő már 7hetesen elküldött vérvételre,ekgra,háziorvoshoz .nekem azt mondták ez jó ha meg van a 12hét előtt..mivel 12.hetesen újabb vérvétel...lesz a kombinált teszt.
2015. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 12 heti uh utan kell menni a vedonohoz, haziorvoshoz...stb
2015. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, nekem pl a 12 hetes UH-on kérték már a kiskönyvet, én a 9. héten mentem védőnőhöz, háziorvoshoz.
2015. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!