Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetes kismama vagyok....

6+4 hetes kismama vagyok. Kicsit aggódom, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam UH-n,a doki "csak" petezsákot látott,szívhang még nem volt sem látható,sem hallható.

Éles szélű petezsák,11mm.

Mit jelent az éles szélű?

Egyébként méhen belüli,állítólag jó helyen tapad.

Van izgulni valóm?

Mikor lehet szívhangot is hallani?

Köszi a válaszokat.


2010. febr. 11. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyan ez volt :) Majdnem 8 hetes voltam mikor először volt szívhang:) Makk egészséges csodaszép kisfiam született:) Ne izgulj semmi baj! :) Remélem sikerült megnyugtatnom:)

2010. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi izgulni való, a szívhang később jelentkezik. Az éles szélű, meg csak annyit jelent, hogy jól látható.
2010. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez nem jelent semmi rosszat. Általában 6 hetesen már van szívhang, de csak általában, nem vagyunk egyformák.
2010. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nyugi 6hetesen nekem sem volt szívhang, csak 8hetesen, most 2hónapos a kicsim, ott szuszog a kiságyban:)


Ne aggódj, boldog babavárást.

2010. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi,kicsit megnyugodtam:)

Alig várom,hogy az első 12 héten túl legyek,utána tuti megveszem az Angel sounds-szívhang hallgatót:)

2010. febr. 11. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt ne tedd.egyszer nem találod véletlen és rögtön bepánikolsz.
2010. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Lehet igazad van...

Az első két gyerkőcömnél még ilyen szerkentyűket nem árultak,mindíg alig vártam,hogy mehessek terhesgondozásra,hogy ott a bébidobbal meghallgassuk.

Na azt neveztem én pánikolásnak,akkor valóban pánikoltam két vizsgálat között.

Ezt szeretném megelőzni:)

2010. febr. 11. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Felesleges a hallgató. Nem találod, és tényleg pánikolsz majd. 3. babát meg rá 2 hétre úgyis éreznél már...
2010. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen hallgatóm, de az esetek több mint felében nem tudtuk megtalálni a szívdobogást vele. Több stresszt okozott, mintha nem lett volna. Jól gondold meg.
2010. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megint csak köszi a válaszokat,oké nem veszek szívhang hallgatót:) :)


Jövőhét csütörtökön kell ismét UH-ra mennem,remélem akkor már megmutatja magát az a pici szívecske és hallhatom is:)

2010. febr. 12. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!