Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nyáron szül mibe hozza...

Aki nyáron szül mibe hozza haza a picurt? Mózesbe vagy hordozóba? Melyik a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nekünk csak autós hordozónk van,az október végi babánkat is abban hoztuk haza,és az idén májusban születőt is azzal fuvarozzuk majd.

Szerintem praktikusabb,mivel elvileg tovább kihasználható,mint a mózes.

2010. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hordózóban, mert autóval jöttünk haza és azt lehetett bekötni. A mózesunk csak textilmózes, de létezik olyan mózes is, ami beköthető az autóba.
2010. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekünk volt bébihordó és mózes is, és mi mózesba hoztuk haza,olyanba, amit be lehet kötni az autóba. júliusban, a legnagyobb melegben szültem
2010. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanúgy mint az utolsó:) júliusban szültem, és mózesben hoztuk haza a kicsit.
2010. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én majd Júniusba szülök,de mi hordozóba visszük majd haza!Az első baba novemberi volt őt is hordozóba vittük!20 hetes kismama
2010. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban szültem,mózesben hoztuk haza.Én marha téli pólyába raktam...persze nagyon melege volt,mire hazaértünk,pedig a kocsiba kicsomagoltam.Teljesen mindegy amúgy,hogy melyiket választod.
2010. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én júliusban szülök!És van mind a kettő!De hordozóban jön haza,mert az be lehet kötni a kocsiba!A mózesünket sajnos nem,de ha be lehetne akkor abban hoznám!
2010. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban fogok szülni (ki tudja, az nyár lesz-e már, vagy még tél), és hordozóban hozzuk haza, mert be lehet kötni a kocsiba.
2010. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly nyáron, júniusban szültem, volt vagy 200 fok.

Na jó, 40.

Mózest eleve nem akartam, hordozóban hoztuk haza Manót úgy, hogy az ülés részbe tettem összehajtva törölközőt, hogy ne "hajoljon ketté" annyira benne a gyerek, plusz egy textilpelust belehajtottam félbe, hogy ne izzadjon (annyira) össze a gyerek a huzattal (plüss szerű huzat, iszonyat meleg volt).

Ja és bár volt napfénytető (vagy mi) a hordozóhoz, valami világos pléddel vagy pelussal készülj, mert nekem pont szembe vágott volna a nap, így el tudtam takarni.


Jótanács, bár off. Lehetőleg lakjon jól a picur, mielőtt indultok, hogy hazáig csend legyen :-)

2010. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Juliban szülök és mi is hordozóban hozzuk haza:)
2010. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!