Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nyáron szül mibe hozza...

Aki nyáron szül mibe hozza haza a picurt? Mózesbe vagy hordozóba? Melyik a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 07:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
julius közepén szülök és hordozoban hozzuk haza kocsival.
2010. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

juliusban szülök és a hordozoban fogjuk autoval hazahozni..

nekem nincs mozesem, nem is kell.

32

2010. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-))
2010. febr. 12. 12:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én júliusban szültem és taxival mentünk haza. A babakocsi mózeskosarába tettük a porontyot, apa fogta a hátsó ülésen. Persze én is túlöltöztettem... :)
2010. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én májusban fogok szülni,és hordozóban hozzuk haza.attól tartok h szerintem én is túl fogom öltöztetni szegénykémet ugyanis fogalam sincsen h májusban milyen ruhát célszerü ráadni,h melege se legyen de ne is fázzon.
2010. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Júliusban szültem. Giordani babakocsink van és annak olyan a mózes része, hogy be lehet kötni a kocsiba. Szóval mi abban hoztuk haza. 3 hetes volt, amikor kénytelen voltam hordozóba rakni egy út erejéig, mert nem fértünk volna be a kocsiba, de utána nem tettem bele kb.3 hónapos koráig, mert annyira összerogyott benne, hogy nagyon sajnáltam.. 3220g-mal született, egy hónaposan már 4440g volt, most 7 hónapos, 8 kg és kb. 73 cm, kislány, szóval erős picúr, de valahogy mégis.. Szíved joga minden döntés, de, ha megengedheted magadnak anyagilag, szerezz be egy olyan mózest, ami beköthető a kocsiba, mert ha sokat utazol vele nem tesz jót neki a hordozó amíg nagyon pici. Ez hasonló dolog, mint az, hogy újszülöttet nem teszünk sportkocsiba, hiába majdnem teljesen vízszintesbe dönthető az ülés, mert szintén nem tesz jót a kis gerincének. Persze nem vagyok orvos, de a legjobbat akarom a Kincsemnek és ezek a dolgok így tűntek nekem jónak.

2010. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!