Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszedhetek napi 1 Algophirint?

Beszedhetek napi 1 Algophirint?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy reggel egy felet és este is egy felet. Főként torokfájásra, mert a sós vizes gargalizálás nem segít. 24 hetes km.
2010. febr. 13. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
nem, rendszeresen nem szabad semmilyen fájdalomcsillapítót szedni csak alkalomszerűen.
2010. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam, hogy csak most, mivel reggel óta fáj a torkom, és nem tudok menni orvoshoz, csak hétfőn
2010. febr. 13. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A torokfájást miért tünetileg akarod kezelni? Az fájdalomcsillapító csak elnyomja a fájdalmat, de attól nem gyógyulsz meg! A homeogene9 homeós szer, kismamák is nyugodtan szedhetik. Nekem 2 nap alatt rendbe hozta a mandulagyulladásomat..
2010. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó, de az is csak patikában kapható, nem? És most szombat este hova menjek venni? Algophirin meg van otthon.

De mindegy most hívtam fel az egyik ismerős dokimat, azt mondta nyugodtan bevehetek.

2010. febr. 13. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: 1 algopirint bevehetsz nyugodtan, holnap is, de napokig folyamatosan ne szedd a biztonság kedvéért:)
2010. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem rendszeresen nem igazán jó szedni.Én eleinte fejfájós voltam és nekem azt mondta a védőnő hogy ne nagyon szedjek rá semmit de ha már nagyon kellemetlen inkább a Panadolt javasolta.A patikában is azt ajánlották.
2010. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Torokfájásra babásan algophyrin-t??? Gratulálok! Ezt a tűrőképességet.... :S
2010. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyél tantum verdét. Gyorsan hat és használhatod!
2010. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kathrin01 ***** válasza:
52%

Szia, amikor nekem fájt a torkom a házoirvosom az Algophirint ajánlotta és a Tantum Verdét. Jobb kezeltetni, mint hagyni.

Ez nem tűrőképesség kérdése...

2010. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Legalább tudnátok rendesen leírni....

ALGOPYRIN !


Amúgy az Algopyrin nem torok fájásra való,csak tünet enyhítésre,de attól még a torok panasz megmarad.


Lándzsás útifű

Tantum Verde

Septofort


na ezek már hatnának is.


Amúgy az algopyrint,saridont,demalgont betiltották az USA-ban és Angliában.Nem szedhetik kismamák sem.


Fájdalom csillapításra ott van Nurofen,Algoflex forte.


(egy eü-s)

2010. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!