Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszedhetek napi 1 Algophirint?

Beszedhetek napi 1 Algophirint?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy reggel egy felet és este is egy felet. Főként torokfájásra, mert a sós vizes gargalizálás nem segít. 24 hetes km.
2010. febr. 13. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
Jó gyenge a fájdalom küszöböd,ha egy kis torok fájásra már dobálod be a gyógyszert....Nem tudom,én is voltam már kétszer megfázva,torokgyulladásom is volt,de gyógyszer beszedése nélkül is meg lehet gyógyulni,ráadásul én ezt a gyógyszert régen erős migrénemre szedtem,nem torok fájásra....31 hetes km
2010. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem nyakalom a gyógyszert eddig sem szedtem be soha semmit. Nem értem miért nem lehet normális válaszokat adni?!

Ha az orvos ajánl valamit az nem lehet rossz, ti meg itt osztjátok az észt!

Azt gondoljátok, hogy ti vagytok itt a nagy szuper anyák...

Aki rendesen válaszoltak, azoknak köszönöm.

2010. febr. 14. 16:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott naponta enni.1szemet 8 nap alatt dolgoz fel a szervezetünk.Inkább használj természetes gyógymódot!Ha nagyon fáj ,és láz is kíséri menj el dokihoz.
2010. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!