Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kívánom a coca-colát,...

Nagyon kívánom a coca-colát, más is így volt és ivott belőle?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, ha itthon van akkor szemezgetek vele, néha iszom 2-3 pohárral, mert kívánom.

20khm.


2015. márc. 1. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért volt, de én a szoptatás alatt nem tudtam létezni cola nélkül. Soha nem szerettem, de ha akkor nem ittam meg napi egy litert, akkor szinte elvonási tüneteim voltak. A gyerekem nem lett hiperaktív a koffeintől, és nem híztunk el (sőt, akkoriban vékonyabb voltam mint valaha, tejem meg volt literszámra).Az én férjem is csúnyán nézett rám a colaivás miatt,de nem tehettem róla, annyira kívánta a szervezetem. Aztán a szoptatás vége után ez megszűnt.
2015. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nagy kólás voltam, ha megkivanom iszok egy dobozosat. Nem minden nap de az a 3 deci nem árt. Régen sokkal többet ittam terhességem előtt, literszámra. Ezt nyilvan nem ajánlatos most de mértékkel szabad.
2015. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is minden nap ittam mind a 2 gyerekkel kólát. A másodikkal csak az első 10-12 hétben kívántam és utána főleg a gyümölcsleveket, de sajnos akkor meg már a cukrozott őszibarackot legjobban, hiába csináltam friss almát, vagy narancsot.
2015. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

en mar elotte is kolafuggo voltam! igyekszem keveset inni belole. mostanaban peldaul reggel kivanom, mikor felebredek. 32h

km

2015. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én terhesen elég sokszor ittam a kólát. Először is mert imádom. Másodszor terhességem elején elég hányós/hányingeres voltam és egyedül a kóla az ami segített enyhíteni.. A kislányom is köszöni szépen nagyon jól van:)

Nyugodtan igyál ha jól esik:)

2015. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!