Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és 2...

9 hetes terhes vagyok és 2 napja kicsit fájdogál a hasam, meg olyan mintha az egész feszülne. Ma éjjel 2- szer arra ébredtem, ha rosszúl fekszem, vagy fordulok akkor mintha beleszúrtak volna a méhembe. Volt valakinek hasonló? Vagy bajt jelent?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a furcs, hogy eddig csak nèha néha fàjt, de most egész nap olyan fura mindjàrt megjön, feszítő érzès. Magnéziumot szedem.
2015. márc. 3. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, teljesen normális. Kérdeztem a dokimat, ő mondta.
2015. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rám is a frászt hozta minden ilyen furcsa fájás, de tök normális.

Csak erős görcs, vérzés, barnázás ne legyen, de azon kívül minden.


Én már annyiféle tünetet tapasztaltam, amire azt mondta a doki, hogy normális, hogy azon sem lepődnék meg, ha lila pillangók szállnának ki a hátsómból a terhességem alatt.

2015. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hihhhiii,jót nevettem kedved utolsó :) én is kezdem úgy érezni,hogy minden normális,ami egyébként nem normális :D holnap megyek ultrahangra és ilyenkor nagy bennem a para, de remélem minden rendben lesz :)
2015. márc. 3. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Még a para is normális! :)

De 1-2 hónapon belül már érzed, ahogy ficánkol, és akkor már tudni fogod uh nélkül is, hogy minden okés.

(Nekem már 12 hetesen érezhető volt a baba csiklandozása. Reméljük te is hamar érezni fogod.)

2015. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. én 11hetes vagyok és én is szoktam ezt érezni...mintha valaki belülről feszítené a bőröm csak nem olyan fájdalmas...van amikor ha egy két pózba fekszek akkor is érzem vagy ha fekvésből felkelek...:)
2015. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!