Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
December 25 én,Február14,és február 21 szeretkeztünk. Január 16 volt meg a menzeszem. februárban semmi,v is pisilés után volt h exra picit véres lett a papir...Vettem tesztet amit kb 2o án elvégeztem. Negativ lett. Bár rájöttem h a teszt v 1 éve levolt járva...:/ Most március van de még mindég semmi. Van h vannak kissebb alhasi görcseim,viszont a menstruációm nem jön meg mégsem. Napokban elvégzek egy újabb tesztet. Ti mit gondoltok terhes lehetek?

2015. márc. 5. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval nem teszteltel csak egyszer? Az pedig lehet korai volt még. Kellene egy másik teszt.
2015. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már régen elmentem volna orvoshoz azok után, amit leírsz és nem egy esetleges terhességet ellenőriztetni.
2015. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak 1 et készitettem még. Napokban csinálok majd még 1 et. Mostmár kezdek aggódni. Mindég védekeztünk. De sosem tudni..
2015. márc. 5. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!