Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen most mentem ultrahang...

7hetesen most mentem ultrahangra és 10x15mm szabályos petezsák normális?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint 5hetes vagyok.
2015. márc. 6. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy később volt a tüszőrepedés. Mikor kell visszamenned? Csak a következő uh-n derül ki sajnos hogy él-e a terhességed.
2015. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit,h adjon újabb beutalót és hétfőn megyek hozzá,hétfőn megmondja,hogy mikor menjek,de gondolom 1hét múlva!jan 19-én volt az uccsó menzesz első napja és azt hiszem febr 8-án ovuláltam!
2015. márc. 6. 12:27
 3/21 anonim ***** válasza:
Ma 6+4 hetes vagy, a 8-9. heten van mar biztosan szivhang, addig nem mennek ujra a helyedben.
2015. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 12 x 9 mm petezsák volt. És 6+4 hetesen egy 6 mm embrió szívhangal és egy 3 mm szikholyag .petezsákot nem is mértek.
2015. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úristen!de ez mindenkinél más,nem?
2015. márc. 6. 13:05
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha biztosan február 8-án ovuláltál, akkor még nem állsz rosszul, mert aszerint 5+5 hetes vagy, nem 7 (tudod, ha feltételezzük, hogy mensi után két héttel ovulálsz, és úgy számolunk vissza, akkor ennyivel kisebb terhesség jön ki). 5+5-nél végülis lehet normális, hogy csak petezsák van, pláne ha nem egy hipermodern géppel néztek, hanem egy régebbivel, azokon sokszor később látni csak a petezsák tartalmát. Én így nem aggódnék, nekem pl. 4 nappal később van peteérésem a 14. napnál, és annyival kisebb is lányom az elejétől kezdve (most vagyok 21 hetes).
2015. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem...hát reménykedünk!nagyon!!
2015. márc. 6. 17:23
 8/21 anonim ***** válasza:

Én azt modnom, hoyg teljesen mindegy mikor volt az ovud.

5 hetesen 5-7 mm a petezsák, és onnantól naponta 1 mm-t nő.

Ez alapján 6 - 6 és fél hetes terhes vagy.

2015. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok. Meg barmi lehet. Lehet hogy a gep nem a legjobb de az is lehet hogy hanyagul sietve neztek meg. Ne gondolj a legrosszabbra. En is igy voltam. Meg mertem volna eskudni hogy 6 het 3 naposan mentem dokihoz. 12 mm petezsak embrio sejtheto szivhang nem volt. A doki kozolte hogy 5 hetesnek felel meg es 2 het mulva kontroll. A ket hetet pedig vegig idegeskedtem. Szornyu volt. Teljesen foloslegesen mert mire legkozelebb mentunk kiderult hogy csak kesobb fogant 4 nappal mint ahogy szamoltam. Es ilyenkor meg ez a par nap is sokat szamit. Probalj meg orulni inkabb a babanak ne idegeskedj. Bizz mahadban es benne.
2015. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Es a 8-as valasszal ne foglalkozz. Nekem is 12 mmt mertek 5 hetesen.

elso valaszolo 9 hetes km

2015. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!