Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes az...

Lrose kérdése:

Szerintetek lehetek terhes az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
35 napja késik a menstruációm, de vettem 1 hete is tesztet meg 3 hete is, és mindkettő negatív volt. Néha szúrkál a petevezetékem körül, most meg 2 napja hányingerem is van reggelente. Ezek mind jelek lehetnek a terhességre de az a baj, hogy másnak is lehet a jele. Az őszt végigszenvedtem azzal h egy kisebb ciszta miatt folyamatosan menstruáltam, nem múlt el csak gyógyszerrel, és az is lehet h most is ez a gond, csak most meg megjönni nem akar. A hányinger meg lehet már az idegességtől is. Ja és a másik nagyon fura, hogy mostanában mikor orgazmusom van, de csakis akkor, egy kicsit vérezgetek, de el is múlik szinte aznap, és tényleg minimális. Ha van valakinek tippje szívesen fogadom! (ja és orvoshoz húsvét utánra kaptam időpontot)
2015. márc. 20. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hét késést kimutatna a teszt. Menj el orvoshoz, szerintem más oka van!
2015. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a három most nézem inkább 4 hét.. Annyit nem tévedne.
2015. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!