Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott külső méhszáj félidőse...

Nyitott külső méhszáj félidősen? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
2100 az értékem, az orvosom aki amúgy elismerten alapos, nem mondott rá semmi különöset, csak hogy napi egy órát azért pihenjek vízszintesen is.Akkor nem olyan nagy gond?A védőnő is azt mondta többedszer szülő nőknél előforul.
2015. márc. 26. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem 2001.

Ha a kulso nyilik az nem gond. Viszont, ha mar felidosen megrovidult a mehnyak, az konnyen 'kinyitja' a belsot is.


Engem eppen ezert osszevarrtak, es most fekszek.

2015. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A második és harmadik terhességemnél a külső méhszáj már a 20.héttől egyujjnyira nyitva volt, mégis túlhordtam őket.

Addig nincs gond míg a belső méhszáj teljesen zárt és nincs méhnyakrövidülés, ezt azért sok pihenéssel megelőzheted.

Nincs nagy gond, de ha tudsz, tényleg pihenj minél többet, és ne gyalogolj, mászkálj túl sokat. Minden jót!

2015. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, rosszul irtam:

2003 a cervixem.

2015. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!