Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gyenes Orsolya nőgyógyászh...

Dr. Gyenes Orsolya nőgyógyászhoz (Szolnok) jár valaki? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Magánrendelése címét tudja valaki? Kellene még a telefonszáma is. A válaszokat előlre is köszönöm!
2010. febr. 17. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nálunk ő a tanácsadó orvos. Egy meglehetősen bunkó és pökhendi nő ha vizsgálatra kerül a sor akkor is (persze lehet, ha pénzt lát kedves lesz). Inkább férfihez menj, azok sokkal óvatosabbak és figyelmesebbek. Az sztk-ban érdeklődhetsz.
2010. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok.Nekem ő a nőgyógyászom,kisbabát várok és csak hozzá járok,őt kértem fel.Szerintem nagyon aranyos doktornő,eddig én csak jót tudok róla mondani.Fiatal,de alapos,és oda figyel mindenre.Ráadásul nem kell előtte szorongani mint nagyon sok más nődokinál....normálisan el lehet vele beszélgetni,merni lehet kérdezni...A magánrendelése a Szapáry út 28.-ban van.Nyugodtan kereshetitek,ez az én véleményem.
2010. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!