Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy a terhesség...

Mit tegyek, hogy a terhesség alatt is jó legyen a szex?

Figyelt kérdés

18. hkm vagyok. Egy éve már 7 hetesen nem fejlődött rendesen a babám aztán 10 hetesen vetéléssel végződött a terhességem. A mostani terhességem elején hematóma miatt tilos volt az együtt lét a párommal, ám az előző vetélés miatt ezt a 3 hónapot amúgy is kihagytuk volna a biztonság kedvéért. Azóta a vérömleny felszívódott, probléma mentes a terhességem.

Szeretném a páromnak megadni a testi igényeket és én is jól szeretném vele magamat érezni, de sajnos nem kívánom olyan sürjen, mint ahogy azt olvastam, hogy a 2. trimeszterben fokozódik a kismamák szexuális vágya. A legfőbb problémám, az, hogy féltem a babánkat, hogy megsértjük szex közben, ezért nem tudom magamat elengedni, így nem is kívánom a szexet és közben se tudok koncentrálni, jól teljesíteni.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tegyek?


2015. márc. 27. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

petting ...

sok orál neked és neki is

használd a kezed a szád és egyéb alkatrészed :-DDD

pl mell szex :-P

és mikor szexre kerül a sor akkor ne parázz !

a gyereknek jó helye van odabent !

2015. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem voltam ilyen helyzetbe de ha nem éezed magad jól szex közbe lehet, hogy én nem erőltetném! Teljesen megértelek, hogy szeretnéd a párod igényeit kielégíteni és erre van is lehetőség. Nem feltétlenül kell behatolással együtt lenni. Szerintem üljetek le, beszéljétek meg biztos vagyok benne, hogy ennyi dolog után a férhed 100%osan meg fog érteni és hajlani fog a kompromisszumra. Így ő is tud örömet okozni neked anélkül, hogy te rosszul éreznéd magad és te is neki. Aztán egy idő után lehet, hogy kívánni fogod a behatolást is mert nem azon kattog az agyad, hogy nehogy valami baj legyen és nem fogod kényszernek érezni.
2015. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek írták: kéz és "egyéb alkatrészek". Rövid ideig voltam hasonló helyzetben, részint terhességek részint műtétek kapcsán.

Ilyenkor a párom magához vont, puszilgatott előtte, simogatta az egész testemet én imádom az is. Utána kicsit pihent, aztán összebújtunk, megint simogatta az arcomat, a hátamat, sok-sok puszit kaptam, majd összebújva beszélgettünk. Nem fájt, nem volt lemondás, hogy "csak neki" volt jó. Ha épp önzőbb hangulatban voltam akkor persze hozzá se kezdtem. Ehhez nyitottság kell, amikor szívesen, önzetlenül tudsz adni a másiknak.

2015. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen sajnos nem fokozódott a szexuális étvágyam.

Ilyenkor szerintem a legfontosabb, hogy elmondd a párodnak mit érzel, mert nekik fogalmuk sincs milyen hormonális folyamatok mennek végbe bennünk, és nehogy magukra vegyék. Mert ugye itt nem arról van szó, hogy nem szeretné az ember a párját, csak egyszerűen a terhesség megölheti a vágyat (vagyis az ezzel járó hormonális folyamatok és félelmek...).

Persze próbálkozhatsz, mert néha evés közben jön meg az étvágy, de most az a legfontosabb, hogy te magad biztonságban érezd magad a babával, és ha kényelmetlen bármi is, akkor ne csináld. Csak mondd el a párodnak az érzéseidet. Ne érezd kényszernek, hogy teljesíteni kell!

2015. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

annak aki lepontozott ...


a szex nem egyenlő az aktussal és a behatolással !

az csak egy része !

de ha valakinek ez kell akkor olyan pózban kell szexelni ahol a legrövidebb a behatolás hossza !


simán mehet terhesen a 69-es nyali fali :-)

vagy ha aktus kell akkor az kiskanál nagykanál ott spec nem tud mélyen behatolni a pasi ha összeráz combok között probálja

de akár lehet úgy is h csak a combjaid között mozgatja és ha megfelelő a szög akkor még a csikót is eléri


érdekes h ha felnőtt lesz az ember elfelejti h milyen volt tiniként pettingelni !

akkor már csak az a jó ha felnyársal a pasi :-DDDD

pedig pont az ilyen esetekre jó újra előhozni ezeket az emlékeket !


és még egy apróság : miért kell teljesítményben mérni a szexet !

ezt felejtsd el gyorsan !

ha szeret a pasid akkor azt is értékeli fogja amit kap csak ne agyalj közben !

2015. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A baba tökéletes védett helyen van odabent , nem esik baja 😉 ... Emiatt ne stresszelj ! Add át magad az élvezeteknek , bizz a párodban aki vigyáz rátok . Más tanácsot nem adhatok , nálunk pont ellenkezőleg volt minden. Én első pillanattól nagyon kívántam a szexet a férjemmel terhességem alatt , kifejezetten aktív házaséletet éltünk végig a 9 hónap alatt 😀, nem is volt semmi probléma .
2015. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Számomra mindegyik hasznos!
2015. márc. 27. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem lehetett 12 hetes koromig, utrogestan huvelykupot használtam. Utána voltunk együtt mikor már lehetett de nagyon nem esett jól, mi nem eroltetjuk a behatolást.
2015. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!