Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírok jóformán semmit sem...

Nem bírok jóformán semmit sem csinálni 8 hetesen. Normális ez?

Figyelt kérdés

Annyira fàradt és kimerült vagyok, holott hetek óta nem csináltam nagy dolgokat. Itthon vagyok korábbi vetélés miatt, de nem megy a hàzimunka sőt néha a főzés sem.

Nagyon zavar már a kupi is, meg már 5-ik hete bezártság érzetem is van, mégsem tudok semmit elvégezni.

Nyugtassatok meg, ez normális így?



2015. márc. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
HÚ NÁLAM IS A 12. HÉTIG borzalmas volt, utána elmúlt minden rossz(fáradság, depi, rosszul létek) és után nagyon élveztem a terhességet, mindenre volt energiám még az utolsó napon is !! ne aggódj hamarosan jobb lesz ! fel a fejjel!!!!
2015. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 8-9 hetes koromig annyira fáradt voltam, hogy nem volt erőm semmihez. Most vagyok 13 hetes, van energiám végre csak pár óra tevékenység után kell egy kis pihenés aztán újra van erőm bármihez. Szóval simán elmúlhat. :)
2015. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elgog múlni :-) én is annyira aluszékony voltam az első harmadban,alig bírtam fennt lenni
2015. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Normalis persze:) En annak orultem legalabb magamtol tudok enni:D Sajnos ez ilyen en most vagyok 13 hetes de kezd jobb lenni:)
2015. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22. hétig meg sem bírtam kb mozdulni, mert mindentől hánytam. Kupi is volt, néha kosz is, mert a férjem takarított, de hát nem úgy ahogy én szoktam, de nem érdekelt annyira. A lényeg az volt, hogy tudtam pihenni. Most magas vérnyomásom lett, és azért nem szaladgálhatok, szóval kb megint semmit nem tudok csinálni, mert mindentől felmegy, hiába szedem a gyógyszert, fekvésre ítéltek. Ez van, a baba a fontos, minden többi eddig is megvárt.
2015. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 14. hétig voltam úgy, hogy ha felszálltam pl. a metróra és nem volt azonnal hely, akkor a következőnél inkább leszálltam. Ha fél megálló után nem tudtam leülni, akkor majdnem összeestem. Gyakorlatilag csak vegetáltam és igyekeztem nem nyilvánosan hányni.

Utána már jó volt.

2015. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 15hetes vagyok és a mai napig olyan hamar elfáradok,hogy az hihetetlen. 2.-on lakunk mire felérek úgy érzem hogy összetudnék esni...az elején fõzni is ùgy tudtam hogy részletekbe..megpucoltam a zõldsèget ès lefeküdtem..mondjuk màra jobb lett,de mèg mindig sokat fekszek..ha menni kell valahova pl orvoshoz utàna egész nap fekszek mert nincs energiàm.
2015. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt! Legalabb tudom, hogy masnal is problema ez.

En annyira nehezen birom elviselni, hogy mar most kiborulok es sirok a tudattol, hogy a szomszed varosba kell mennem vonattal egy vizsgalatra.

Nagyon nehez, es mar alig birom magam. Gyalogolni is alig birok, huz az agy, olyan, mintha allandoan influenzas lennek..

2015. márc. 30. 16:09
 9/9 anonim válasza:
Én folyton hanytam ugy hogy dupla felelemmel indultam meg egy vizsgalatra:S gondolhatod meg a viz is kijott belolem:Ss es igen olyan volt mintha influenzas lettem volna:Ss
2015. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!