Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek terheléses...

Holnap megyek terheléses vércukorvizsgálatra, most próbáltam feloldani vízben a granulátumot, de összeállt egy kemény valamivé az alján. Rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének kérlek, először csinálok ilyet. Az orvosom annyit mondott, hogy a vizsgálat előtti este a granulátumot oldjam fel 2-3 deci langyos vízben, és vigyem magammal reggel. Most próbáltam összekotyvasztani, beletettem egy műanyag üvegbe a port, rá a langyos vizet, gondoltam összekeverek egy késsel, vagy összerázom, de ez összeállt egy kemény darabbá az alján, erre meg marhára nem számítottam. Fel fog ez oldódni? Vagy mit csináljak vele? Teljesen elrontottam? Hihetetlen, mennyire béna vagyok, tudom...
2015. márc. 29. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

holnap a helyszínen nem tudtok újat csinálni?

vagy reggel veszel még egyet a gyógyszertárban max. és még egyszer megcsinálod.

2015. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kutyulgasd, rázzad, hátha feloldódik. Ha nem, akkor pech. Majd kapsz másikat.
2015. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, közben elkezdtem kínomban rázogatni, és oldódik szerencsére, úgyhogy megoldódott.
2015. márc. 29. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Feloldódik reggelre, nekem is ilyen lett, reggelre totál jó lett, én is ráztam kicsit.
2015. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. márc. 29. 22:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rohadt nehezen oldódott, rázogasd sokáig
2015. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Próbáld az összekeményedést egy kiskanállal feldarabolni, összetörni, úgy könnyebben fog oldódni! :)

Dehogy vagy emiatt béna, ne butáskodj.

2015. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Wiky93 ***** válasza:
Nem otthon kell megcsinálni, a helyszínen összekutyulják!
2015. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a helyszínen kutyulták, és abban is maradt ilyen tömör cucc. Azt mondta a nő, hogy azt is el kell fogyasztani, szóval kanállal kiszedtem a tömör cuccot, kicsit rágtam, aztán lenyeltem...
2015. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam:D Kicsit melegítsd fel, akkor feloldódik, éjszakára meg tedd hűtőbe:)
2015. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!