Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira félek! Első trimeszter...

Annyira félek! Első trimeszterbe volt valakinek hüvelygombája?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok a 11.hétben és már az 5. hét óta gombám van. Tudom, mert kenetet is vett a doki, de viszont nem kaptam rá semmit. Már mindent próbáltam! Szájonát szedek protexin candides-t (fokhagyma, grapefruitmag meg 7 baci van benne) Használom a kúpját is a protexin genophyliust. Megpróbálkoztam a diétát is tartani, de éhezek vele, a gomba meg továbbra is él....Kívülről canestent meg grapefruit cseppet használok felváltva. De még mindig vannak tüneteim és nagyom félek hogy valami lesz a babával. Már minden nap legalább kétszer bőgök, mert annyira viszket, meg annyira féltem a picit. Mit tudnék még tenni? Van bárki aki járt hasonlóan? Mi lett vele? 12. hét után már kikezelik?

2015. márc. 30. 10:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
terhesen nem lehet teafaolajos tampont dugdosni magunkba...inkàbb dokival beszélj mint hogy a válaszolók tanácsaira adsz..a ti érdeketekbe
2015. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha elolvastad amit írtam,akkor láthatod,hogy voltam dokinál! És elsősorban az érdekelne,hogy volt e valakinek hasonló.
2015. márc. 30. 11:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Gomba nem veszélyes a babára mint a baktérium, így inkább 12 hetes korig várakozás, utána pedig lesz kezelve.
2015. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy 9 hetesen nekem volt de utrogestan huvelytablettat használtam és mondtam a dokinal hogy valami nem jó, meg se nézett, azt mondta Megvárjuk a 12 hetes kort. 14 hetesen már vége is a kúrának.
2015. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem gyakorlatilag a varandosag elejetol jon megy a gomba. kremkupot (kulfold) kapok mindig (eloszor 5 hetesen, azota mar 3x). csak pamut bugyi javasolt es semmifele betet. inkabb cserelj 3x bugyit egy nap. nekem bejott ideig-oraig. wc papirt is valtottunk, sose hasznalj illatositottat! probalj sokat inni es keves cukrot fogyasztani! kitartas! 37hkm
2015. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! A betétet én is utálom tökre irritál, de eddig használtam, mert ugye a genophylius sokszor ki is jön... De ez után akkor el fogom hagyni! 7.-én már megyek dokihoz a 12 hetes UH-ra addig valahogy majdcsak kibírom. Így már nyugodtabb leszek picit ! :)
2015. márc. 30. 13:52
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is 11 hetes vagyok és nálam is gomba van kb egy hete. Azota kenem canestennel de a kupos kezelessel varok.

Nos a betetekrol csupan annyit irnek, hogy amig hasznaltam, allandoan elkapott valami fertozes. Nem tudom miert de idegesito. Szoval a betet az kivalo melegagya a baciknak, gombaknak. :/

2015. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!