Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, egy ideje...

35 hetes vagyok, egy ideje kellemetlen erzes a szex, inkabb faj. Ez attol van mert nyitott a mehszajam (2111) es beilleszkedett mar a baba feje?

Figyelt kérdés
Doki mondta multkor hogy nyitott es be van illeszkedve a feje. Emiatt nem is vagyunk mar egyutt ferjemmel.
2015. ápr. 16. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is így voltam, aztán a 37. héttől szabad utat kaptunk, kétnaponta szerettük egymást és 38 hét 5 napra született a babánk. Óvszer nem árt a nyitottság miatt, de ha előtte mindketten alaposan tisztálkodtok, az sem olyan lényeges. Ha fáj, akkor egyértelmű, hogy inkább hagyjátok ki, de lehet alternatív módokon próbálkozni az élvezethez jutással.
2015. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 napra ra mar 2211 volt az ertek, 6 napra ra megszultem epphogy 36 hetre.
2018. jan. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!