Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 éves vagyok es juliusban...

15 éves vagyok es juliusban leszek 16. Terhes vagyok. Párom es a csaladom támogat. A babát megtartjuk. Mivel a párom sokkal idősebb mint én lehet neki vagy anyukámnak ebbol baja? Valaki eltudná mondani azt hogy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha ebből kifojolag a szeretteimnek baja legyen. Nem kritikat kernek hanem segitseget.
2015. ápr. 29. 19:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
41%
Grat. Én 18 eves vagyok és 7hetes terhes (:
2015. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
16%

mennyi rosszindulatu ember van itt. Rogton vetesd el mert tonkreteszi az eleted....azta ez szep gondolkodas, fel tudjak nevelni, akkor mi a baj. Inkabb igy legyen, mint nyomorban. Egy gyerek jo dolog. Es okosan tervezi eletet, miert tenne tonkre....kivancsi vagyok hany gyerekuk van, vagy neveltek fel akik ilyen abortuszos temat hajtogatnak. Abortusz utan meg sok kockazat van. Sose volt abortuszom,csak kislanyom szuletese utan kellett "takaritani". Es most 2. Babamat varom sebosszenoves miatt amnyon szalagom van most attol felek, mert karosithatja. Szoval gondolkodjanak mar azok akik rogton abortusszal vagdalkoznak.

Kerdezo, tartsd meg es leld oromodet benne, mert nagyon jo dolog egy gyerek, a maga "tudatlansagaval naivsagaval" annyi vicces dolgot fogsz atelni:)

2016. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!