Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júli.9. -én volt utóljára...

Júli.9. -én volt utóljára mensim. Kb 7 hetes lehetek. Volt barnázásom. A doki szerint csak méhszájból. Normális, hogy uh-n nem látott semmit, vagy baj van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál és a doki a petezsákot sem látta? Ugyanis az lenne a terhesség első jele!
2008. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt,hogy nem látott semmit?Petezsákot se?Mert azt már 5 hetesen is látnia kéne.7 hetesen már általában szívműködés is látható.Csináltál tesztet?
2008. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,pozitív lett.Petezsákot látott.
2008. aug. 28. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ha látott petezsákot akkor elvileg minden rendben van!A következő uh-on viszont már kéne látni az embriót is, mert 7 hetesen már szívhangnak is kéne lennie! Az biztos, hogy 7 hetes vagy?A doki nem mondta, hogy hány hetes lehetsz?
2008. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit,csak,hogy 10 nap mulva kontroll.A barnázásom meg elmult közben.Lehet ebből még élő magzat?
2008. aug. 29. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! a www.babanet.hu-n leirják,hogy melyik héten mekkora a baba.(várandós naptár+ultrahang hétről hétre)Na meg persze több helyen is a neten.De 7hetesen is még csak a petezsák látszik.Majd 9hetesen nevezik embrió helzett már magzatnak.De védőnőhöz nem küldtek?Mert ö válaszolhat még egyéb kérdéseidre!
2008. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!