Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesnek tippeltek?...

Hány hetesnek tippeltek? Szerintetek kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
Első baba, ha ez fontos :)
2015. máj. 2. 23:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazából egészben nézve ez sem tűnik annyira picinek, mert én is picike vagyok (160 centi alatt), úgyhogy hozzám képest nagy :D De tény, hogy nem akkora, mint másoknak a 29-30. hétben. Pedig be voltam szarva, mert 13 hetesen úgy megindult, hogy 14-15 hetesen már nem tudtam rendes nacit felvenni, és még 20 hetesen is 23-24 hetesnek tippeltek sokan, de szerencsére mostanában majdhogynem megállt. Pedig a kisasszony nő rendesen hálistennek, most voltam a 30. hét körüli kötelező UH-n, tökéletesek a méretei :)
2015. máj. 3. 13:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok kisfiúval de pont ilyen a pocim mint a tied :) szóval én biztos 24 hetest és fiút tippeltem volna :)
2015. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy fiús a hasam :) De végig tutira lányt mondtak, 2D-n, 4D-n, még 5D-n is, elég egyértelműen mutogatta magát, úgyhogy biztos az :)
2015. máj. 3. 16:10
 14/14 anonim ***** válasza:
34 hét fiút mondtam volna. :)
2015. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!