Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi ido utan lett...

Kinek mennyi ido utan lett pozitiv a tesztje mikor terhes volt? Tudtatok elore hogy terhesek vagytok, ereztetek valami tunetet, vagy semmit?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességnél 3-4 nappal nem várt mensi előtt. Igen, elsőre biztos voltam benne, hogy sikerült, szemernyi kétségem sem volt. Második nem sikerült azonnal, háromnegyed év után már kételkedtem a halvány tesztben is :)
2015. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Picsusz ***** válasza:
Nekem a mensi kimaradása után vagy 3 nappal pozitív lett a tesztem.De előtte már tudtam,hogy sikerült.Nem volt a szokásos mensi előtti alhasi görcsölgetés(ez volt a legbiztosabb jele nálam),petefészekfájdalom,mellem érzékenyebb lett,meg olyan izomlázszerű érzésem volt alul a combomig.
2015. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nekem a tesztem negativ , es kesik a mensim , a mellem egy kicsit erzekeny .. babat tervezunk , nem tudom mi lehet hogy nem jon meg , meg semmijele sincs ahogy maskor .. szoval azelott egy hete faj a mellem , ennyi az egesz de nagyon faj , es ugy enyhul a mensi napjaig .. most csak alig erzem ! es maskor mensi elott szoktam pecsetelni vagy 1-2 nappal ... most aprilis 18-19 en vettem eszre , es 23-an kb 1 napot .. . nem tudom mit tegyek , tul koran teszteltem , vagy csak kesik

?

2015. máj. 5. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
6 nappal nemvárt előtt lett pozi a teszt. 10. napon volt peteeresem és tudtam is, ezért teszteltem ilyen korán.
2015. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nalam mi a helyzet ha elolvastad ? szerinted?
2015. máj. 5. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, úgy ahogy nekem korábban volt peteeresem másnak később van. Lehet neked is késői volt és azért nem mutatja a teszt.
2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem,mensis görcseim is voltak mintha megjönne. Tesztet csak azért csináltam mert már 2 hete késett. 😊 28hkm.
2015. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie lett pozitív. Gyanús az volt, hogy hasonló jellegű görcseim voltak, mintha meg akarna jönni,de sokkal enyhébbek, vér meg sehol. :-) 24hKm
2015. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tudtam, hogy az vagyok. Éreztem. A nemvárt előtt 2 nappal teszteltem, amikor is a vizsgálati időn belül negativ lett, majd ránéztem 4 óra múlva, ott volt a második halvány csík. Mindenki lehurrogott,hogy ennyi idő után fars adatot mutat, nem lehetek terhes.

Most vagyok 15 hetes 😊😊

2015. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!