Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és barnázok,...

5 hetes vagyok és barnázok, kaptam utrogestán kúpot attól elmúlt 2 napra most újra barnázok. Ugye nincs baj? Nem görcsölök csak van ez a minimális barna

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nincs sok és nem görcsölsz akkor nyugi sok kismama barnázik köztük én is igaz nekem már elmulat teljesen de már 11 hetesek vagyunk pihenj sokat olvass tv-éz stb. és feküdj ezt értem pihenés alatt ilyen korban mint tik vagytok lehet beágyazódási vérzés is ez a kis barna ha át menne pirosba tehát rendes vérzésbe akkor irány a doki de biztos nem lesz ilyen szép baba várást kívánok
2010. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már ugyan 11 hónapja szültem, de Nekem is volt az elején barnázás. Én is megijedtem, de a dokim mondta, hogy egy picit be van gyulladva a méhszájam. Aggódásra semmi ok. De aztán jártam ultrahangra és minden rendbe volt már utána. Úgyhogy, nyugi.
2010. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is öt hetesen barnáztam és szintén Utrogestan-t kaptam, de nekem már másnapra megszüntette a barnázást és vissza sem jött többet.

Nekem feküdnöm kellett vele. Lehet ,hogy neked sem ártana egy ideig nagyon kímélni magad.

Feküdj, ha teheted és ne kelj fel, csak enni -pisilni stb.... szerintem jobb lesz.

2010. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgyanúgy voltam.

Másnapra enyhült, de aztán napról napra erősödött a barna. Majd megjelent egy kis vér is két napig.

Egy hétig húztam, de a következő Uh-n kiderült, hogy sajnos nem indult be a terhesség. Ezt a fokozatosan csökkenő HCG is mutatta. Egy hét alatt 3szor vettek vért. Végül megjött irdatlan mennyiségben...

Remélem, hogy te nem így jársz!!!

Én szigorúan végigfeküdtem az egy hetet, mégsem lehetett rajtam segíteni...

2010. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt a 6 hét környékén barnázásom, és nem görcsöltem, én alapból használom az utrogestánt a lombik miatt. Nekem a doki akkor Rutascorbint javasolt szedni. Ez recept nélkül kapható, és ha jól emlékszem 1000 Ft körül van az ára. De szerintem érdemesebb lenne a dokiddal egyeztetni. Nekem ettől elmúlt a barnázásom és már 14 hetesek vagyunk :)

Kitartást neked.

2010. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam és nekem Utrogestan gyogyszert irt fel és attól teljesen elmult.Azt nem értem neked miért kúpot irt fel???

30 hkm

2010. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!