Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 6. hétben. Tegnap...

Most vagyok 6. hétben. Tegnap voltam ultrahangon, és az orvosom egy 8 szor 4 mm-es, nem kerek, hanem ovális petezsákot látott, benne embriót viszont nem. Ez normális, hogy ilyenkor még nem látszik semmi a babából?

Figyelt kérdés
Január 16.-án volt az utolsó menstruációm,a ciklusaim 29 naposak.
2010. febr. 23. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

normális, 6-ik hétben csak egy mazsola szerü kis pont van ami a pete zsák. még 1-3 hét míg szív hang lesz.

de elég trampli orvos lehet ha így adta elö.

én is 6 hetesen voltam. nekem hüvelyi ultrahaggal nézte meg és ahogy megtalálta mondta is hogy megvan, még csak petezsák x mm és természetesen még nincs szívhang. gratulálok ön terhes.

2010. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor ez normális.

Mindenkinél máshogy van,ezek szerint.

Akkor már jövő szerdán látni fogja a babát?

2010. febr. 23. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hogy babát látja-e de lehetséges szívhang de még akkor sem biztos, mert még egy hetet csúszhat.
2010. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az elnyújtott petezsák nem jelent rosszat?

vagy ilyen korán még ilyennek kell lennie?

2010. febr. 23. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem látható a zsákban senki, de a 5. héten már kéne egy fehér foltnak lennie, ha még nincs szívhang nem baj, de a 8. héten már az is legyen...

Nekem rögbilabda alakú petezsákom volt, nem mondta a doki, hogy baj lenne, nem is lett. :)

26 hetes km

2010. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. helyett 7., bocs!
2010. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

biztos rendben lesz minden.

valószínű túlizgulom...

első baba,több lombik után spontán tudod:-)

2010. febr. 23. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

szia

ha a 6. hétben vagy akkor is kellene a petezsákban lennie egy szikholyagnak legalább amit egy viszonylag gagyi uh-val is látnak. én a 6. héten voltam uh-n és szép szivhangja volt már a picinek.

az 5.héten is látott már a doki a petezsákban egy kis kezdeményt - ő telepnek nevezte- .


remélem minden rendben van veletek :) szoritok nektek.

2010. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

5 hetes voltam akkor bocs.

akkor ez még normális,utána néztem.

2010. febr. 25. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
a petezsákról csak annyit, hogy az enyém egy adott pillanatban, talán 9 hetesen vagy 12 hetesen ötszögű volt és egy csillagra hasonlított. Beparáztam. Aztán meg a kisfiam most itt szuszog mellettem, bár a doki azt mondta, kereknek kéne lennie. Pont hat hetesen nekem már szívhang is volt. 5 hetesen nem tudom, mit kell látni.
2010. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!