Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten fordul be a...

Hányadik héten fordul be a baba várhatóan? Én észre fogom venni valamiből, vagy csak a doki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én abból vettem észre,hogy másképpen,máshol éreztem mozogni. Plusz egyik éjszaka furcsa enyhe nyomást éreztem és egy nagyobb "hullámzást" a hasamban.

Mikor legközelebb mentünk dokihoz akkor már be volt fordulva.

Előtte harántfekvésben volt:) Amikor harántba volt akkor nehéz volt ülni és a mozgás is.

De mikor befordult akkor már sokkal jobb lett a helyzet,ebből is tudtam.

2015. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vettem észre, mikor befordult.
2015. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wiky93 ***** válasza:
Én sem vettem észre, mikor mentem a közelező uh-ra a 32-ik héten akkor meglepődtem, mert mondta a doki, hogy fejvégű :)
2015. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kloetta ***** válasza:
34.hétig szoktak általában, de még ki is fordulhat meg vissza utána is. Én is csak a rugdosásokból éreztem hogy befordulhatott.
2015. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héttől egészen a szülésig be volt fordulva. Nem vettem észre magát azt, hogy mikor fordult, de azt mindig tudtam, hogy még ugyanúgy fekszik, mert állandóan a bordámat rugdosta. Feszt le akarta törni a legalsót a lábával...
2015. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én most kezdem a 28. hetet, és kb mindenhol érzem rugdosni, akkor még folyton változtatja a helyzetét, ugye? Általában két oldalt a köldökömtől kicsit feljebb érzem, de néha egész fent a bordám alatt. Bár gondolom még van helye. Na majd a 30 hetes uh-n kiderül akkor, csak kíváncsi vagyok hogy helyezkedhet el:)
2015. máj. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!