Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a magzatmozgás?

Milyen érzés a magzatmozgás?

Figyelt kérdés

17.hetes terhes vagyok. Egyik nap bizsergést éreztem,mint ha valaki csikizett volna. Most meg olyan lüktetés-félét. Ha este zenélek neki is érzek vmi mocorgást.szerintem nem a beleim azok. Ez lehet már ő?

Kb.milyen érzés?


2015. máj. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hihetettlenul jo erzes igen ilyen luktetes csikizes szeru ha alul erzed akkor valoszinuleg nem a beleid |:) 19 hetes kismama
2015. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen ,mar ot erzed valoszinu.a kesobbiekben majd egeszen biztosan egyertelmu lesz ,a III. trimeszterben nekem mar kimondottan fajdalmas es ijeszto volt neha.az en babam 32-34 hetesen erte el a "csucsot" ,hihetetlen aktiv volt es szemmel is jol lathatoan kidugta a vegtagjait.este nem tudtam tole aludni:)aztan kicsit ugyan visszavett az aktivitasabol ,de mivel szukosebb volt mar a helye sokszor nagyon megnyomott.
2015. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lüktetés lehet az, vagy dobbanásszerű. Illetve én még ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor idegrángást érzel valahol a testedben, csak ugye most a hasadban érzed.
2015. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csikizéshez hasonlítottam eleinte. :) egy ismerősöm inkább lüktetés-érzésről beszélt. Lehet mindkétszer őt érezted. :))
2015. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első magzatmozgás kimondottan kellemetlen volt, mintha egy ideget érintett volna, összerándultam tőle mindig. Aztán hozzászoktam, talán ő is máshogy mozgott később. Nekem nem olyan "hihetetlenül jó" érzés, inkább csak megnyugtató, hogy mozog, h jól van. Mintha valaki belülről csiklandozna, de nem cirógatva, hanem erősen.
2015. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!